Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan lehet nyáron diákként...

Hogyan lehet nyáron diákként dolgozni a mogyoródi aquaparkban? Hol kell jelentkezni?

Figyelt kérdés
Szóval végigböngésztem a legtöbb diákszövetkezet honlapját, de nem találtam ezzel a munkával kapcsolatban semmit. Olvastam valahol, hogy diákként többen is dolgoztak ott nyáron már. De semmi nyom hogy hol kéne jelentkezni. Vagy egyáltalán lehet-e. Gondoltam írok Nekik a kapcsoltok alatt megadott email címükön. Ez lenne a jó megoldás? Esetleg tapasztalatok is érdekelnek az ilyen típusú munkákkal kapcsolatben. :) 16/F (áprilisban 17..)

2016. szept. 1. 19:30
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
A legtisztább ha írsz nekik, és ha van náluk diákmunka akkor elirányítanak egy szövetkezethez ahonnan kiközvetítenének. Már ha van náluk diákmunka.
2016. szept. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!