Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit gondoltok erről? Megnyerte...

Mit gondoltok erről? Megnyertem egy álláspályázatot egy nemzetközi céghez. Követelmény az igényes, csinos, reprezentatív külső is. Sokat kell emberekkel beszélni, rendezvényeken képviselni a céget.

Figyelt kérdés
Viszont nemsokára fogszabályzóm lesz, abból is a hagyományos fém, így nem tudom, elvállajam-e a munkát, vagy keressek kevésbé reprezentatív állást. Tudom, hogy a nagy munkanélküliségben ez bután hangzik, de nekem gondot okoz. Még a fogorvosnál is takargatta a száját a fogszabályzós recepciós. Írjatok légyszi kort és nemet is!
2016. szept. 5. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem kérdezd meg a céget. Ha olyan jó az a munkahely, akkor inkább kérj másfajta fogszabályzót (nem tudom, milyenek vannak).
2016. szept. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%
csak éjszakait kérj
2016. szept. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
ha megnyerted - akkor nem lehet most olyan vészes most a fogsorod - nyilván nem kaptad volna meg, ha vészes lenne. De egy ráragasztott fogsz. az lehet hogy kizáró ok!
2016. szept. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez kb. olyan, mintha a szemüvegbe kötnének bele, de ha zavar, csináltass belső fogívre rakottat.
2016. szept. 7. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!