Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan kell a lehető legeredmé...

Hogyan kell a lehető legeredményesebben Ausztriában munkát keresni lehetőleg személyesen, ha az alany csak az Angol nyelvet beszéli?

Figyelt kérdés
Aki kint él, látott-e hírdetéseket hogy worker needed? Stb. Németül vannak, vagy van pár angol is? Az német helyett az angol nyelvtudás nagy hátrány, szaktudást nem igénylő munka keresés szempontjából?
2016. szept. 6. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, elég nagy hátrány.. De miért pont Ausztria a cél, miért nem angol nyelvterület? Sokkal egyszerűbb lenne.
2016. szept. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért, mert közel van.
2016. szept. 6. 15:09
 3/5 A kérdező kommentje:
Mennyire nagy hátrányt jelent?
2016. szept. 6. 15:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyanakkorát, mintha Magyarországon akarna elhelyezkedni valaki magyar nyelvtudás nélkül. Miért választanának téged szaktudást nem igénylő munkára, amikor rengetegen vannak erre, akik még németül is tudnak?
2016. szept. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hátrány. Viszont ismerőssel, beajánlással lehet találni, de nagy mák kell hozzá. Nekem apám intézte a dolgokat, talált egy kis gasthaust, ahol fiatal tulajdonos es egyben szakács volt, ő felvett engem csak angol tudàssal. (Nèmetül csak értettem 1-2 dolgot). Mostanában nézegetve a hirdetèseket, nagyon nehèz nèmet nélkül.
2016. szept. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!