Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha van egy gyengébb Bsc...

Ha van egy gyengébb Bsc diplomám, illetve egy erősebb Msc diplomám, akkor melyik a relevánsabb álláskeresésnél?

Figyelt kérdés
Bsc diploma bányamérnöki, Msc diploma pedig mechatronikai mérnöki lesz, akkor melyik a relevánsabb álláskeresésnél? Ha elvárás például a mechatronikai mérnöki diploma, akkor fognak azzal foglalkozni, hogy bányamérnöki a Bsc vagy csak az fogja őket érdekelni, hogy a mesterdiploma mechatrós és akkor lesz esélyem az állást betölteni?

2016. szept. 7. 19:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%

Huha, van itt kavar a fejben rendesen...


SZAKIRANYU vegzettseget kernek. Ha neked az megvan, akkor megvan. Mellette van masik is, de az megis miert kene hogy barkit erdekeljen? Nem is kell feltetlenul az orrara kotni a munkaadonak, hogy neked van masik diplomad.

2016. szept. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Amilyen mérnökhiány van most Magyarországon, szerintem nem válogatnak annyira.

Illetve olyan álláshirdetéseknél is mindegy szerintem, ahol a marketingtől kezdve a gépészmérnökig felsorolnak minden szakot a megfelelő felsőfokú végzettségnek. :D Egyre több ilyen van az Üzleti támogató központoknál például.

2016. szept. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
ezt nem értem, az önéletrajzba beírod mindkettőt, ki nem szarja le, hogy melyik alapján vesznek fel?
2016. szept. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Akkor ha ti munkáltatók lennétek és elvárás lenne a mechatronikai diploma, akkor nem érdekelne titeket mi a bsc, ha msc-n van egy mechatronikai mérnök diplomám?
2016. szept. 7. 22:04
 5/11 anonim ***** válasza:
31%

Jogyerek, amit eddig irtunk azt sikerult felfogni? Nem hinnem...


Ha VAN egy szakiranyu vegzettseged, akkor senkit nem erdekel, hogy van amugy egy masik is. Erted, lehetsz te eredetileg szocialpedagogus is, ha mellette van egy gepesz vagy mechatronika MSc-d, kit erdekel hogy amugy mivel b*sztad el az idodet elotte?

2016. szept. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Értem, köszi!
2016. szept. 8. 22:09
 7/11 anonim ***** válasza:
16%

te piálni jártál az egyetemre? mert agysejted sok nincs...


és komolyan van neki 2 mérnöki diplomája???????áááááááá

2016. szept. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szerintem neked nincs sok agysejted, ha olvasni se tanultál meg..:)
2016. szept. 8. 23:59
 9/11 anonim válasza:
100%

Sok munkahelyen nem is nagyon érdekli őket a diploma. a lényeg, hogy értesz-e a munkádhoz vagy sem. (Barátom azt mondta, hogy majdnem el is felejtették tőle kérni a diplomát.:-) )


A szakmai gyakorlat és hozzáértés a szakmádhoz sokkal jelentősebb szerepet tölt be, mintha 2-3 vagy akár több diplomája van az embernek.


Msc Mechatronika szakon nem volt/van nehézségeid az elektromos, villamos tárgyakkal?

2016. okt. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Sajnos de. Eléggé más világ a két szak, illetve sok plusz tárgyat kellett felvennem felzárkóztatónak. De úgy érzem, hogy még így is rengeteg sok hiányosságom van, de remélem, hogy ha csúszással is, de elvégzem valahogy.
2016. okt. 3. 12:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!