Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Alkalmi munkavállalóként...

Alkalmi munkavállalóként leszek bejelentve. Miben különbözik ez a rendes bejelentéstől?

Figyelt kérdés
Lesz nekem így tb-m? vagy ezt a munkáltató nem fizeti? Mit kell tudni erről? Egyébként 6 órában leszek. Köszi szépen előre is!
2016. szept. 11. 10:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lesz tb-d, egy munkáltatónál max havi 15, évi 90 napot dolgozhatsz (néhány kivétellel, pl mezőgazdasági munka). Nem leszel biztosított, eü szolgáltatási járulékot kell fizetned, ha más jogcímen sincs biztosítási jogvisdzonyod.
2016. szept. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
uh az nem jó, azt hittem lesz tb-m is. mindegy. de amugy nem havi 15 napot fogunk dolgozni az tuti, hanem egész hónapban, mint rendes bejelentésnél. Szóval nem értem én ezt. hétfőtől péntekig 6 órába, szombaton 4be. vinnem kell végzettségemről is a másolatokat, érettségi plusz a szakmáról. Milyen fizetésre számíthatok így 6 órába?
2016. szept. 11. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!