Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy műhelytulajd...

Mennyit keres egy műhelytulajdonos autószerelő és egy alkalmazott?

Figyelt kérdés
2016. szept. 11. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Hány kilós egy elefánt?
2016. szept. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az alkalmazott minimálbért vagy egy kicsit többet, hogy ne rinyáljon, a tulajdonos meg ami megmarad neki a fizetések, költségek, járulékok után.
2016. szept. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1-es

Nem vagy vicces.


2-es!

Köszönöm a jól kidolgozott válaszod, erre tényleg nem jöttem volna rá magamtól.


Másvalaki?

2016. szept. 11. 14:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Vicces, az 1-es válaszában minden benne van, amit erre a kérdésre írni lehet. :)
2016. szept. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, nem viccnek szántam az 1.válaszom.


Te nem tudod megmondani, hogy pontosan hány kg egy elefánt, mivel csak annyit mondtam, hogy "elefánt", holott van többféle, külnöböző életkorú és körülmények között élő elefánt.

Éppen ezért én se tudom neked megmondani, hogy mennyit keresnek az autószerelők.


Mennyit keres egy alkalmazott?

Attól függ, hogy mennyiért hajlandó dolgozni és mennyit hajlandó neki fizetni a tulaj.

Mennyit keres a tulaj?

Attól függ, hogy milyen helyen van a műhelye, mennyiért dolgozik, milyen minőségű munkát végez, vannak-e ügyfelei, hány dolgozója van stb.

2016. szept. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!