Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Évek óta nincs "hivatalos"...

Évek óta nincs "hivatalos" munkám, de most már nagyon kéne egy, hogyan szépítsek az önéletrajzomon?

Figyelt kérdés

Suli alatt dolgoztam, bejelentve több helyen, de utána jött pár év, amikor nem volt "hivatalosan" állásom. Nagy lyuk van az önéletrajzomban.

Ez idő alatt illusztrátorkodtam párszor. Főleg online kereskedelemből folyt be a bevételem (Vatera), ez leadózott kereset volt, még ha nem is sok.


Szerintetek ezeket érdemes, célszerű beírni az önéletrajzomba? Ha igen, milyen címszóval?



2016. szept. 14. 16:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Én kamuznék oda valamit. Senki se fog utánajárni.
2016. szept. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem csak bejelentett munkát lehet beleírni az önéletrajzba. Ha nem a maffiának voltál sofőr, és ha nem a NAV-hoz jelentkezel állásra, akkor írd bele, hogy mit csináltál.


Az nem igaz, hogy nem néznek utána, nagyobb cégeknél gyakori a background check, és ennek keretében felhívhatják a volt munkahelynek megjelölt cégeket, hogy igaz-e amit írtál.

2016. szept. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!