Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan válhatna belőlem jó...

Hogyan válhatna belőlem jó "főnök"?

Figyelt kérdés
Azért tettem idézőjelbe, mert egyenlőre csak üzletvezető vagyok, mivel sok évet lehúztam a jelenlegi munkahelyemen.ezért magasabb kinevezésben részesítettek. Kezdőként egyenlőre a többi alkalmazottat kell irányítgatnom. Tapasztalatam van ebben mert korábban is néha-néha nekem kellett irányítanom, ezzel nem is lenne gond.........Viszont szeretném ha mindenki kicsit felnézne rám, és tényleges vezetőnek gondoljanak. Ezt hogyan érhetnénk el?
2016. szept. 15. 14:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem erre a kérdésre nem lehet válaszolni, mert ez egy nagyon komplex dolog, viszont amit javasolni tudok, hogy érdemes beszerezni a témában 1-2 könyvet, mert ennek is meg van a maga pszichológiája és ezt nem lehet kifejteni néhány sorban. Illetve szerintem kell 1-2 év majd ahhoz is, hogy gyakorlatban is tudd alkalmazni a bizonyos technikákat. De persze kivétel itt is van, van aki születik erre és már az elejétől kezdve jól megy neki.
2016. szept. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy példát mutatsz. Nem csak osztod a parancsokat, hanem magad is pörögsz azon, hogy jól menjenek a dolgok. Tök mindegy hogy nem ugyanazok a feladataid, mit azoknak akinek a főnöke vagy, de azt kell látniuk, hogy te maximálisan odarakod magad.

Valamint ha probléma adódig valamiben, akkor kompromisszumot tudsz kötni.

2016. szept. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!