Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha az iskolai téli szünetre...

Ha az iskolai téli szünetre felvennének pl. a Tesco-ba diák munkára kb mennyit kereshetnék?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok és szeretnék pénzt keresni legalább az iskolai téliszünetben. Mostan csak szeretnék egy tényleg csak kb. értéket kapni, hogy mégis mennyit kereshetnék?


Előre is Köszönöm a válaszokat.



#Tesco #pénz #diák #diákmunka #munka diákmunka
2016. szept. 15. 22:02
1 2
 1/15 anonim válasza:
minimálbér
2016. szept. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
És az mennyi pontosan? A diákiknak kevesebb a minimálbére mint a felnőtteknek?
2016. szept. 16. 06:18
 3/15 anonim ***** válasza:
Most ténmlyeg csak egy kb összeget mondok. Mondjuk keresel 500 forintot óránként, pontosan nem tudom, az is lehet, hogy 600. Ez a nettó, amit kézbe kapsz. Ez 4000 forint egy napra 8 órában. Nem tudom, hány nap a téli szünet, de ezt már te is be tudod szorozni. Viszont 15 éveseket sztem annyira még nem vesznek fel tescóba.. Anno a húgom pont ennyi volt és pont téli szünetben dolgzott ott, viszont én akkor már évek óta kasszás vltam, és megbízott bennem az iskolaszövetkezet annyira, hogy be merték vállalni a húgomat. De ha felvesznek, akkor kb ennyit fogsz kapni.
2016. szept. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Többet kap a diák kézhez, mint egy felnőtt ott dolgozó... Ami unfair.

Amúgy olyan 80ezer kb.

Én a hülye diákmunkások miatt nem jutottam be (nem csak tescoba) és kellett volna a pénz az életkezdéshez!

Szval ha dolgozol diákként, akkor mielőtt elhagyod a sulit legyen férrerakva 100-200ezer, ha pl ki akarsz menni külföld.


Nekem nem ment volna 10-12 tanórák mellett a meló.

2016. szept. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Meg lehet hogy csak egy év múlva alkalmaznak, ha betöltöd a 16 -ot.
2016. szept. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Jól értelmeztem? Az iskolának kell engedelyeznie, hogy ISKOLAI SZÜNETBEN dolgozhassak?
2016. szept. 16. 15:44
 7/15 anonim ***** válasza:

Az iskolának semmi köze, hogy te mit csinálsz a szabad idődbe, nem kell engedély tőlük.

Egy diákszövetkezetet kell keresned, de szerintem 16 évesen kell lenni minimum h vállalhass munkát, de hívj fel egy diákszövetkezetet. pl. prodiak

2016. szept. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Mert azért szeretnék dolgozni, hogy vehessek egy motrot, mert 16 évesen mehetek A1-es kategóriára. Kinéztem ehy motrot a Honda CBR125R-t kb. 250000 Ft. erre kellene a pénz mert szerném legalább a felét fizetni én a szüleim helyett. Erre mennyi idő alatt jöhet össze a pénz? Vagy milyen más munkát ajánlotok?
2016. szept. 17. 12:17
 9/15 anonim ***** válasza:
Rajtad múlik, nem lehet előre megmondani, lehet találsz valami jó munkát nettó 800-as órabérért vagy nettó 500-ért csak. Meg hány napot mész attól is függ stb...
2016. szept. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ha szombat, vasárnap is dolgoznék akkor magasabb az órabér? Ha igen akkor mennyivel? A fizetés kb. mennyivel nőne?
2016. szept. 17. 22:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!