Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pofátlanság ilyenkor érdeklődn...

Pofátlanság ilyenkor érdeklődni vagy érdemes megpróbálni?

Figyelt kérdés

Nem jött össze az egyetem így ebben az évben megbeszéltük hogy vállalok akár részmunkaidős állást és közben készülök, ki is néztem, van egy bevásárló központ könnyen megközelíthető helyen ahol nem kevés boltba keresnek alkalmazottat, néhány tetszik is, de mindenhol vagy csak neten van kiírva vagy a kirakat aljában jól elbújó cetlin van csak kint hogy keresnek embert. Ezek mellett ha mondjuk van egy bolt ahol szívesen dolgoznék de nincs kint ilyen tábla, attól még érdemes bemenni megkérdezni van-e náluk álláslehetőség vagy tolakodásnak vennék?

Elég félénk vagyok és még nem kerestem munkát szóval nem ismerem az "etikettet".


2016. szept. 18. 16:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Persze, nyugodtan menj be és kérdezd meg van-e hely náluk. Mit veszíthetsz, maximum nincs vagy lekoptatnak valami olyasmivel, hogy küld el e-mailben a jelentkezésed.
2016. szept. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!