Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tescoban milyen árufeltöltő...

Tescoban milyen árufeltöltő munkakörök vannak?

Figyelt kérdés
Pl., non food. Melyiknek mi a feladata? Melyik a legnehezebb/könnyebb?

2016. szept. 18. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:
A munkakör az árufeltöltés.
2016. szept. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
árufeltöltő az árufeltöltő.. nem tök8, hogy kutyakaját pakolsz vagy lisztet? szerintem oly mindegy. Amúgy se te választod ki, hogy hova kerülsz, azt is magasról telibe**ják, hogy te hova szeretnél kerülni.
2016. szept. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Diákmunkán nem te választasz hova szeretnél kerülni, hanem arra a részre mész ahova kell az ember.


És mindegyik részen vannak könnyebb, meg nehezebb dolgok, de hát azt látod ha járkálsz a tescoban.

2016. szept. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
53%

Tök jó, hogy nem azt kérdezte, hogy van-e választása hova kerüljön amúgy.. xd

Szerintem a legtöbb feladat nem lenne nehéz, ha nem csak egy emberre bíznák a 4 emberes feladatot, főleg nem egy diákra. Arra számítani kell, hogy simán a méllyvízbe dobnak pl: egyedül legyél a csemege pultban úgy, hogy egyszerre 20 ember vár és már bosszankodik az összes, beszólogatnak ilyesmi. Tapasztalat!!:) Persze nem elrémisztésként, de képesek erre. De vannak azért jobb feladatok én pl szerettem a pékségben lenni meg szárazat tölteni.:D

2016. szept. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!