Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szereted a szakmádat/foglalkoz...

Szereted a szakmádat/foglalkozásodat?

Figyelt kérdés
Mi a foglalkozásod? Ha újra választhatnál, akkor is ezt választanád, vagy valami mást? Miért?

2016. szept. 21. 08:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen.


Gepesz tervezomernok.


Igen.

2016. szept. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Könyvkötő vagyok.

Utálom a szakmámat. Mivel már amúgy is halott szakma, nem is dolgozom már benne évek óta.

Ha újra kezdhetném akkor inkább tanulnék

- patológusnak

- fodrásznak

-ötvösnek

2016. szept. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Jogász.

Nem, mérnöknek mennék.

Mert ki tudja mi lesz 10 év múlva, s azzal el lehet menni külföldre.

2016. szept. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Programozó vagyok. Szeretem a szakmám, mindig imádtam alkotni, építeni, kreatívnak lenni.


A munkámat nem szeretem, mert csak korlátozottan tudom kiélni a fentieket, de jól fizet. Mellette meg hobbiból programozok otthon, szóval végülis elvagyok.

2016. szept. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%

Igen.


Statikus vagyok.


Mást választanék, az építőipar agyhalál, stresszes, fizetés sem jó, elmentem volna más mérnöknek.

2016. szept. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szamlazasi aszisztens vagyok. Nem szakmam, mert sose tanultam.

Igen, szeretem a munkam, rosszul se fizet. Bar mindig nyitott vagyok jobb fizetesre:)

Ha ujra kezdhetnem fizikat tanulnek. (Most is ezt tanulom, de ha elobb kezdtem volna, tobb lehetosegem lenne most)

2016. szept. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Könyvelő. Szeretem.

Attól függ, hogy ha újrakezdhetném, akkor emlékeznék-e arra, ami az újrakezdés előttig történt. Ha igen, akkor igen, akkor is ezt választanám, mert már nagy előnnyel indulnék. Ha nem, akkor gondolom ugyanígy tennék. Vagy ha nem ez, akkor informatika.

2016. szept. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!