Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért jó csapatban dolgozni?

Miért jó csapatban dolgozni?

Figyelt kérdés
mi a lényege? egy bankban pl. miért nem csak olyan egyéneket vesznek fel akik átlagon felül teljesítenek értékesítésben? miért egymással foglalkozzunk és miért ne azzal h mindenki a legjobb formáját nyújtva pénzt termeljen?

2016. szept. 22. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Jó dolog az együttműködés, mert kinek ez kinek amaz az erőssége, és ha ezeket sikerül összehangolni, akkor eredményes lesz a munka.


Az már más kérdés, hogy nem mindenki szeret csapatban dolgozni, vannak akik egyedül valójában jobban teljesítenek(pl. ilyen vagyok én is), de most ez a trend, hogy a csapatmunkát nyomják. Ez van, ezt kell elfogadni.

2016. szept. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azért mert nem minden munka olyan volumenű amit 1 ember időben és/vagy adott szakmai tapasztalattal egyedül el tud végezni. A csapatmunka nem öncélú hülyeség, nem azért csinálják úgy, mert az most trendi. Bizonyos munkakörökben a csapatmunka igenis létfontosságú.
2016. szept. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

okés


és mi van akkor ha: valaki öncélú, céljait rossz tulajdonságaival éri el nem törődve senki mással de mivel csapatjátékos szeretne lenni azért úgy alkalmazkodik, hogy a csapat céljait helyezi előtérbe és ezen célok eléréséhez ugyanazokat az eszközöket használja, mint saját céljaihoz. Tehát ugyanaz az ember marad de nem öncélú, hanem "csapatcélú" nem törődve más csapatokkal.

2016. szept. 23. 00:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Szociopata viselkedésjegynek hívják és a HR egyik fő feladata, hogy az ilyen egyéneket soha ne vegyék fel.
2016. szept. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért ez a csapatmunka akkor is túl van misztifikálva, 2-es, engem inkább hátráltat ha sok másik emberhez kell alkalmazkodnom munka közben, egyedül jobban haladok, meg egyébként is introvertált személyiség vagyok. Persze ha kell, nyilván dolgozok csapatban is, meg igazad van abban, hogy vannak olyan volumenű munkák, amelyeket hatékonyabban tud több ember együttműködve elvégezni... de ha van lehetőség, akkor én inkább egyedül dolgozom. Persze ez személyiségfüggő nyilván.
2016. szept. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
4es: miért hívják ezt szociopatának? ( amúgy tényleg az összes hres kiszűri, ezért szokott egy interjú 40-50 percig tartani). De lehet jó csapatjátékos lenne és jók a képességei is, akkor miért kell kiszűrni?
2016. szept. 23. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!