Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kinek milyen tapasztalatai...

Kinek milyen tapasztalatai vannak varrodai vasalós munkában?

Figyelt kérdés

Vasalói munkára megyek próbanapra egy kis céghez, és volt egy kis furcsaság a beszélgetés alatt:


Mondtam nekik, hogy a párom dolgozik, erre megkérdezték, hogy hány órára van bejelentve. Nem furcsa ez egy kicsit? Azért válaszoltam, mondom 8 órára. Kérdezik, biztos, nem csak 4-re?

Ebből következtethetek arra, hogy ha felvesznek, csak 4 órában jelentenek be, és a maradék 4 órát feketén kellene végeznem?

Ha így lesz nyilván nem vállalom el az állást.


Heti 6 nap, napi 8 órát kellene dolgozni, minimálbérért. Ha minden rendben lenne a szerződéssel meg a rendes bejelentett idővel, hosszútávon mennyire kifizetődő ez a munka?



2016. szept. 23. 13:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyébként vér- verejték- könnyek a varrodai vasalós munka.

nyilván ha kell a munka, akkor kell.

Azt én sem értem, hogy jön ide, ha a párod hány órában van bejelentve.

2016. szept. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A munka igazából nem olyan nehéz, de soknak tartom a heti 48 órát.

Azt mondták nincs túlóra, de az a plusz nap akkor minek számít?

2016. szept. 28. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!