Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van értelme másodszor jelentke...

Van értelme másodszor jelentkezni egy állásra?

Figyelt kérdés
Van értelme másodszor jelentkezni oda, ahol már kb. fél évvel ezelőtt interjúztam de nem vettek fel?

2016. okt. 3. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Nem érdemes , valami miatt nem feleltél meg és nem tettek be a nyilvántartásba későbbre üresedés esetén .
2016. okt. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én egszer voltam egy interjún, utána elmondták, hogy mik tetszettek nagyon, mi nem. Nem vettek fel, egy évig nem is lehetett újra jelentkezni. Közben lett más, hasonló állásom, ahol fejlesztettem azt, amit az interjún ajánlottak. Egy év után újra jelentkeztem és felvettek.

Igazából sose lehet tudni, pár fél év azért nem túl sok idő... kicstj még várj szerintem.

2016. okt. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

2-es Wow. Nekem sehol, soha az életben el nem mondták, hogy mit csináltam rosszul, pedig voltam már pár interjún.

Viszont egyetértek az előttem szólókkal. Ha tetszettél volna, csak éppen valami miatt volt jobb jelölt, akkor benne lennél az adatbázisban, és hívnának maguktól.

2016. okt. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy minden cégnél előveszik a régi önéletrajzokat, mert egyrészt erre nem mindenki ér rá, a fél évvel ezelőttieket pedig főleg nem fogják már nézegetni, mert azoknál nagy valószínűséggel nem aktuális már a jelentkezés. Az, hogy akkor nem vettek fel pedig egyáltalán nem jelenti, hogy nem tetszettél. A cégünknél elég sok állásinterjú volt az évek során, és szinte minden alkalommal 2-3 befutó közül kellett választani. Volt, hogy egy plusz nyelvismeret, plusz 1 év munkatapasztalat, vagy alacsonyabb fizetési igény döntött (sajnos ez elég gyakori eset), de akár azon is eldőlhet, hogy ki a legszimpatikusabb jelölt, ha többen azonos paraméterekkel rendelkeznek. Szerintem meg nyugodtan próbáld meg újra, nem veszítesz. Ha esetleg benne voltál anno a 2-3 "befutóban", még lehet, hogy jó pontnak is veszik, hogy ennyire szeretnèl a cégnél dolgozni.
2016. okt. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ
2016. okt. 17. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!