Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Rendszergazdaként elhelyezkedni?

Rendszergazdaként elhelyezkedni?

Figyelt kérdés

Végzős informatikus (rendszergazda) hallgató vagyok. Érdekelne mennyire keresett ez a szakma, illetve kíváncsiságképp nézegetek álláshirdetéseket,de mindegyik "elvárásában" van olyan,amihez nem értek. Ez mennyire hátrány?Ettől még jelentkezhetek az állásra?

Érdekel bármilyen hasonló területen szerzett tapasztalat! Köszönöm a válaszokat :)


2016. okt. 3. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk kezdjük ott akkor, hogy mi az, amihez értesz? A nélkül igen nehéz lesz tanácsot adni.


Egy olyan rg aki tud vindózt telepíteni meg kiszedi a papírt az elakadt nyomtatóból az bajban van.


Az olyan rg, aki 2-300 fős iroda szervereit és hálózatát kezeli azt meg vadásszák.


Az, hogy fel van sorolva 20 dolog egy hirdetésben és csak 18-nak felelsz meg azon ne izgasd magad, ha 80%-ában illik rád a kiírás már simán jelentkezhetsz.

2016. okt. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na,pontosan az amit írtál,nagy részükhöz értek,de minden hirdetésben van 1-2 amihez nem.Akkor nem aggódok :)
2016. okt. 3. 20:15
 3/5 anonim ***** válasza:
33%
Én is rendszergazda vagyok, beállítottam a gépemen. Szóval, ha én meg tudtam csinálni, akkor nem lehet nagyon nehéz, de akkor mindenki megcsinálja magának, nem fogsz kelleni.
2016. okt. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsó ez most valami vicc?
2016. okt. 4. 13:55
 5/5 anonim ***** válasza:
47%
Hogy érted hogy vicc? Úgy kell, hogy vezérlőpultra rámegyek, ott rákattintok a felhasználói fiókokra, ott lesz egy olyan, hogy fióktípus módosítása és akkor ott kijelölöm, hogy rendszergazda és rányomok, hogy fióktípus módosítása, nem? Ezt van aki egyetemen tanulja? Én nem vagyok egy komputer zseni, de azért ez még nekem is megy.
2016. okt. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!