Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti hisztek abban, hogy sportfo...

Ti hisztek abban, hogy sportfogadásból meg lehet élni?

Figyelt kérdés

2016. okt. 7. 21:52
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
ha sportfogadó irodát működtetsz, akkor igen, mint játékos.. kizártnak tartom!
2016. okt. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
Ez is egy olyan dolog, ahol van egy szűk réteg aki igen. De ehhez tehetség, tudás, ráfordított idő kell.
2016. okt. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
38%

Biztos vannak sokan akik megélnek belőle.


Én személy szerint nem bíznám a pénzem focistákra meg hasonlókra.


Amiből meg lehet élni és hasonló dolog, az az online póker.


Ott tényleg cska az számít mennyire vagy jó.

2016. okt. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%

Persze, ha az ember kellőképpen befolyásos, és sok bukméker ismerőse van, akkor meg lehet.

Átlagban viszont nem. Olyan mint az MLM-átverés - aki szervezi, az meggazdagszik, a többiek meg veszítenek.

2016. okt. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
Meg. Én is összetudok hozni annyit havonta, hogy saccperkábé megtudnék élni belőle, de ehhez munka és esetleges túlórák után napi 4-5 órát foglalkozok vele, hétvégén pedig ennek a dupláját...
2016. okt. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Elvileg mindenből meg lehet élni,ebből is .Mint mindenhez ehhez is pár dolog fontos.

1.Tudás( tetszik ,amikor valaki megkérdezi jó ez a tippem.)

2.Munka.( Jól írta az ötös.Napi több óra.)

3.Megfontolt kockázatvállalás.( Ez a tudás része.)

4.NO KAPZSISÁG ! ( Ez is a tudás része.Itt meggazdagodni nem lehet,csak óriási szerencsével.De az már más kérdés.

2016. okt. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
11%

A sportfogadó irodán kívül? ... :)


A sportfogadás majdnem (!) olyan mint a tőzsde. A különbség annyi, hogy itt neked esélyed sincs (legálisan) az eredmény befolyásolására. Biztosan meg lehet belőle élni, de az aki erre képes, mert megvan a megfelelő MATEMATIKAI, statisztikai tudása, emellett képes reálisan gondolkozni, tudja, hogy mikor kell lenyelni a veszteséget, ismeri a sportot, nyomon követi folyamatosan az adott sportággal kapcsolatos híreket a legrészletesebb szintig, nos az az ember akkora tudással és munkabírással rendelkezik, amivel szerintem akár már valami értelmesebbet is lehetne kezdeni.


Kovács Pistike, aki szereti a focit és "ért is hozzá" kocsmai szinten, na ő nem fog ebből megélni.

2016. okt. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Én igen. Bár nem a hitre helyezem a hangsúlyt, hanem a számokra.


De ehhez kell egy


pszichológiai szabályrendszer


pénzügyi stratégia


és egy működő kiválasztási rendszer


Itt nincs helye a szenvedélybetegségnek, egoizmusnak.


Én azt mondom, ha 1-2000 meccs után, sőt, 3 évig folyamatosan tartja azt a 80 % körüli tippelési rátát, akkor az már nem szerencse.


De az igazi profik, akik ebből képesek megélni hosszútávon, azok ritka, mint a fehér holló.

2016. okt. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Természetesen nem a Kovács Pistike féle játékosokra gondoltam :D
2016. okt. 9. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!