Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tud-e valaki valamit a Betterw...

Tud-e valaki valamit a Betterware cégről? Nemrég indult Magyarországon és érdekelne a lehetőség. Valóban jók-e a termékei. Jó lenne olyan véleménye, aki már belülről ismeri a rendszert.

Figyelt kérdés

2016. okt. 11. 10:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
MLMnek tűnik, én nem foglalkoznék vele.
2016. okt. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Valóban MLM rendszer, de aki dolgozott már ilyenben az tud vele mit kezdeni. Az Avon és több más cég is így értékesít nincs ezzel semmi baj.
2016. okt. 11. 10:56
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
Az Avon egy ismert világmárka ez meg nem. A szokásos piramisjáték. De majd rájössz.
2016. okt. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Agnesnet válasza:
31%
Lehet, hogy piramis játéknak tűnik, de nem kell egy forintot sem belefektetned, hogy beléphess és ha már beléptél akkor pedig automatikusan 23% kedvezmény jár minden termék után. Ha másért nem is már csak azért megéri belépni, hogy kedvezményesen vásárolj! Egyébként meg ha nem léptetsz be senkit a kutya sem ugatja.
2016. nov. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Smil válasza:
33%

"Az Avon egy ismert világmárka ez meg nem. A szokásos piramisjáték. De majd rájössz."

Utána nézhettél volna, akkor okosabb lehettél volna!


[link]

2017. febr. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Spinyhért András válasza:
100%
Úgy rémlik, hogy az Avon és a Betterware ugyanazon kézben van.
2017. jún. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%

Mielőtt nekiállnék valamit tisztázni, én nem vagy hálózatépítő egyik MLM cégnél sem. Az egyik termékeit tőrzsvásárlóként használom,de ennyi. Régebben próbálkoztam vele, tényleg nagyszerűnek tartottam az elvet,ahogy egy hálózatot fel lehet építeni, és amit el lehet vele érni, de én nem voltam elég jó ehhez. Vannak sportolók,de nem mindegyikükből lesz olimpikon, és az,hogy valaki olimpiai bajnok legyen, ahhoz egy átlagember (mint én is) fel sem tudja fogni,mekkora munkát kell az asztalra letenni. Szóval a piramis játékkal kapcsolatban, hogy hihetőbb legyen, most a wikipédiáról bemásolok egy idézetet. Na jó lusta is voltam leírni. :)


"A pilótajáték vagy piramisjáték olyan nem fenntartható hierarchikus pénzügyi hálózat, amelybe az újonnan belépett emberek belépési díját a korábbi tagok, a „piramisban” felette elhelyezkedő személyek kapják meg. A másik variáció az, amennyiben nem kell senkinek semmit küldeni, viszont te kapsz fizetséget egy csatlakozási díj ellenében. Ekkor természetesen a cég semmilyen profitot nem termel, a fizetést a csatlakozási díjak exponenciális növekedéséből fedezik. A piramisjáték szervezése Magyarországon bűntett a Btk. 412. §-a szerint. Ezzel szemben az MLM - amely erre az ötletre épül - már legális, jól működő üzletág."



Szóval az MLM-et nem kéne a piramis vagy más néven a pilótajátékkal összekeverni.


Aki szorgalmas, többre viheti vele, mint egy gyárban keccsöléssel, de ehhez egy döntést kell hozni. Kb akkorát. mint a dohányzásról való leszokáshoz.

2017. jún. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%

Figyelj olyan ez mint minden rendszer, ne hogy az hidd hogy ezzel egy havi fizetést össze tudsz szedni, ne legyél már pénzügyi analfabéta. Ez a cég abból él hogy a buta embereket átveri hogy ők micsoda pénzt csinálnak abból hogy ezeket a termékeket árulják. Bemegyek tesóm kínaijába és töredék áron kapum meg ugyan ezeket a termékeket és a minőség márka se rosszabb. Ha már te is eleve túlárazottan veszed meg, ki lesz az a marha aki még a plusz megfizeti ?

Akik ide írnak valószinüleg a cégnél dolgoznak és azért pártolják, nyugi interneten szabad időmben találkoztam rengeteg gyesen lévő anyukával akik ilyen marhaságokat kináltak nekem arany áron. Mindig röhögött a vak belem hogy vannak olyan embereket akik az ilyen béna meséknek bedölnek. Még egy egy terméket keresnél is 2-300 forintot, de nézd azt hogy ha rajtad marad mit kezdesz majd. Könnyebben mész ezzel mínuszba mint haszonba. Meg ilyen hülyeségeket hogy már így is ár alatt veszi meg a terméket, ők szabják meg az árat. Ez olyan hogy valamire rá akasztunk egy tíz ezer forintos árcédulát azt lehúzzuk, nagy betűvel ráírod akció 5E forint és már is viszik mint a cukrot. Közbe meg lehet 2 hete 3E forint volt az alapára.

2017. júl. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
40%
Szia. Én dolgozom a Betterware-nak, szerintem nagyon jók a termékek, eladhatóak. Nem mondom hogy ebből meggazdagszik az ember, de jövedelem kiegészítésnek szerintem jó. Ha még érdekel a lehetőség, szívesen tájékoztatlak bővebben. :-)
2018. febr. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!