Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 900 Ft-os bruttó órabérrel...

900 Ft-os bruttó órabérrel számolva, kb mennyi havi nettó jövedelemre lehet számítani?

Figyelt kérdés

Úgy nagyjából vagyok rá kíváncsi, aki kb ennyi órabérrel van alkalmazva, mennyit kap kézhez?

8 órás, 3 műszakos rend, heti 5 nap. 18:00-6:00-ig 30%-os pótlék jár.

Pótlék nélkül nekem olyan 95000 Ft jött ki bérkalkulátorral. Lehetséges ez? Pótlékokkal pedig max 10ezer plusz átlagosan?

Tudom, hogy minden mindentől függ, de az aki hasonló órabérrel van alkalmazva, kb ugyanennyit kap?



2016. okt. 13. 15:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól függ hány munkanappal számolunk. Általában 21 munkanap van egy hónapban. Kb. 100 000 Ft, pótlék nélkül.
2016. okt. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ. Igen, erre gondoltam, a snassz 8 órás/5 napos munkahét.

Nem hangzik túl soknak annak fejében, hogy készenlétben kell állni mert péntek este közölhetik, hogy 'holnap jössz'! És nem lehet betervezni semmit a hétvégékre, hogy dejóleszpihenni...

2016. okt. 13. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!