Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen megbízható otthonról...

Milyen megbízható otthonról végezhető munkák vannak?

Figyelt kérdés

Jelenleg itthon vagyok a 3 hónapos kislányunkkal, de jól jönne némi kiegészítő kereset. Sajnos eddig nem jártam sok sikerrel, az összes amit találtam, ez a termékárulós, mlm, ilyen hülyeségek voltak, azokról már nem is beszélve, ahol be kell fizetni ilyen - olyan díjat, azokat rögtön elutasítom.

Nem tud valaki segíteni, hogy milyen normális itthonról végezhető munkák vannak? Pl. bedolgozás, csomagolás, borítékolás, vagy gépelési, adatrögzítési munka szóba jöhet, sajnos eddig egy ilyet sem találtam, ami nem átverés lett volna. Ja és ami még fontos, hogy nem Budapesten és környékén.


Ha valaki tud/végzett ilyen munkát, az legyen szíves írja meg a tapasztalatait, akár konkrét céget is. Előre is köszönöm :)



2016. okt. 14. 13:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

szaktudást nem igénylő? Nincs!


amúgy programozás, fordítás, távoktatás

2016. okt. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 hajnika84 válasza:
Szia. En tobbfajtat is csinalok es nagyon jo megbizhatoak mind. Ha kuldest priviben egy email cimet atkuldom oket.
2016. nov. 13. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!