Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Assessment Center a Bosch-nál!...

Assessment Center a Bosch-nál! Mire figyeljek?

Figyelt kérdés

Jelentkeztem 2 meghirdetett pozícióra is a miskolci Bosch-hoz, és ha jól tudom, a cég a sikeres telefonos interjú után Assessment Center-re invitálja a jelentkezőket.


Mire lehet számítani egy ilyenen? Mik lehetnek a buktatók? Miket kell majd csinálni?


Nagyon izgulok emiatt, mert sosem voltam még ilyenen, mindig csak "normális" interjúkon voltam, ahol szemtől szembe leültem a HR-essel vagy egy vezetővel, és vele beszélgettem (amolyan kötetlen beszélgetések voltak azok is).


Segítségeteket előre is köszönöm!



#Bosch #Assessment Center #bosch assessment center #miskolci bosch assessment center #bosch AC #bosch munka
2016. okt. 16. 18:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

1.) Nem voltam még én sem AC-n.

2.) Próbálj meg nem izgulni.

3.) Érthetően beszélj.

4.) Önmagadat add.Nem feltétlenül a többieknek van igaza, még ha ők egyet is értenek egy feladatmegoldásban. Attól még lehet, hogy (csak) téged vesznek fel a végén.

5.) Igyekezz a multis elvárásoknak megfelelően kommunikálni; állj ki magadért, ha igazad van, de ne sértsd meg a többieket. ("Jó csapatjátékos")

6.) Sok szerencsét! Majd írd le légyszi, hogy milyen volt. :)

2016. okt. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Még a telefonos beszélgetésen sem vagyok túl, egyelőre csak érdeklődni szerettem volna, mi várhat rám azután :)
2016. okt. 16. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!