Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van itt olyan aki a TATA...

Van itt olyan aki a TATA Consultancy Services-nél dolgozik az alábbi poziban? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Láttam, hogy vannak jó kis multilingual pozícióik, ahová angol + egy egzotikusabb nyelv kell.


Esetleg megtudnátok mondani, hogy egy ilyen kb. mennyit fizet? Diploma nem elvárás, folyamatban lévő tanulmányok is elegendőek.


Pl.:


[link]



2016. okt. 19. 20:50
 1/10 A legböszmébb Feri ***** válasza:
0%
bruttó 350k-380k + cafeteria
2016. okt. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
25%
Remélem tudod, hogy az egzotikusabb nyelv nem a franciát, olaszt, spanyolt és németet jelenti...
2016. okt. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Pont ezért volt a megjelölt nyelvek között a svéd...
2016. okt. 20. 16:27
 4/10 anonim válasza:
23%

és? az egy nyelv, olyat fognak felvenni, aki olyan nyelvet beszél amit nagyon kevesen beszélnek Magyarországon, mert azok legalább 4-5 nyelven beszélnek

Gondolom te nem...

2016. okt. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%

Teljes pályakezdőként kb bruttó 250-280-at átlagos nyelvvel pl. német, olasz

Ennél ritkább nyelvvel pl. svéd, finn stb kérhetsz bruttó 350-400-at is plusz cafeteria.

2016. nov. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Felettem lévőre: Nem, 300 felett is lehet kérni simán belépéskor ha van legalább valamennyi releváns tapasztalatod.
2016. nov. 26. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%

Utolsónak: én azt írtam h pályakezdőként mennyit kérhet, erre te meg h releváns tapasztalattal 300 felett.

Tapasztalattal persze h lehet 300 felett kérni.

2016. nov. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
45%
Felettem: bocsi félreérthető volt - nem munkatapasztalatra gondoltam, egyszerűen SOHO IT tapasztalatra amit akár otthon vagy "anya cégénél" is össze lehet szedni.
2017. ápr. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsó: a kérdező által linkelt pozíció nem IT-s pozíció, hanem sima financial analyst, ami a gyakorlatban szinte alig több mint adatrögzítés és adatokkal való betanított munka, tehát mindegy hogy van-e otthoni tapasztalata vagy sem. Inkább a nyelvtudás ami fontosabb erre a pozícióra. Erre egyébként pályakezdőket is felvesznek, illetve másfajta végzettséggel rendelkezőket is, pont ezért a fizu nem lesz túl magas, kivéve ha különlegesebb nyelven tudsz.
2017. ápr. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9 Valóban, nem klikkeltem a linkre. Ez akkor számlázgatós BPO pozi lesz, gyakorlatilag az IT-n kívül csak ilyen van a Tatánál.
2017. ápr. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!