Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkahelyeken nagy a...

Milyen munkahelyeken nagy a fluktuáció és miért?

Figyelt kérdés

felsőfokú műszaki végzettséget igénylő területekről érdekelnek a válaszok.


tehát például, ha valaki 28-29 éves korára éri el, hogy be tud kerülni egy olyan nagy multihoz, amihez más pályakezdőként, akkor az inkább ne is erőltesse?


Mert próbaidőn kirugják ugyis, aztán kereshet újra honapokig munkát?


Vagy hogyan megy ez? Vannak emberek, akiket 3-4 helyre is várnak dolgozni?


2016. okt. 24. 22:10
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Nem tul jo hogy a kenyelmes belvarosi irodak azoknak jutnak akik vegig zullottek az egyetemet...a mernok meg menjen a vilag vegere, a munkaba jarasert is csak aldozatokat hozzon, ha mar a diplomaert nem hozott eleget...


Nem jo.

2016. okt. 24. 23:31
 12/18 A kérdező kommentje:

Jo buli is lehet hajnal 4kor kelni aztan este 8ra hazaerni.


Tokre megerte BME-re jarni.

2016. okt. 24. 23:32
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Ja, igazad van, tökre megéri Budapesten szenvedni közel minimálbérért egy szar helyen. Biztos jobb, minta pályakezdő bruttó 300-350ezer esetleg albérlettámogatással....vagy kollégával kocsival bejárás
2016. okt. 25. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
77%
Nagyon magas lóról beszélsz. Azért ez a "annak jut belvárosi iroda, aki végigzüllötte az egyetemet" hihetetlen milyen emberek esnek ki a BME-ről.
2016. okt. 25. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Hat brutto 300 kezdo nekem is megvolt.
2016. okt. 25. 08:10
 16/18 A kérdező kommentje:

Egyetemrol ismert emberek nagy resze visszakuszkodte magat pestre, pedig az elejen nekik is csak videken lett munkajuk...


Hogy van ez?


Sajnos nem beszelek regi ismeroseimmel, faj h nem ertem el semmit hozzajuk kepest.

2016. okt. 25. 08:18
 17/18 anonim ***** válasza:
83%
Amilyen stílusban előadod magad, nem feltétlenül tartom meglepőnek, hogy nem sokan tartják veled a kapcsolatot.
2016. okt. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
mindenkit én ráztam le.
2016. okt. 25. 12:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!