Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen egy irodában dolgozni?...

Milyen egy irodában dolgozni? Hogy telik ott egy napotok? Jól kijöttök a munkatársakkal, tudtok velük beszélgetni? Meg vagytok elégedve a fizetéssel? Mennyit cseszeget a főnök? Hánytól hányig dolgoztok?

Figyelt kérdés
2016. okt. 28. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Milyen irodában? Nálunk még a takarítóknak is van irodája (nem vicc!)
2016. okt. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Jó.

Ma az agyunk folyt ki a fülünkön, annyi volt a meló, de vannak napok, amikor alig csinálunk valamit.

A kollégákkal jóban vagyunk, összejárunk munkahelyen kívül is.

A fizetésem nem rossz. Lehetne több is, de akkor le kellene mondanom a beosztásomról.

Nem cseszeget a főnök, amíg a munkát elvégezzük rendesen.

Vagy 6-18-ig vagy 18-6-ig vagyunk, de csak 4 napot dolgozunk, a következő 4 nap szabad.

2016. okt. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Reggel 8-ra (inkább fél 9-re :)) járok dolgozni, megreggelizünk, megbeszéljük a napi feladatokat, 12-13 óráig melózunk, utána elmegyünk ebédelni majd vissza a melóba. Kicsit később kávé, aztán megint dolgozunk.

A munkatársaimmal (a közvetlenekkel) nagyon jól kijövünk, sokat szoktunk nevetni és van, hogy találkozunk munkán kívül is. A főnök nem cseszeget, alig van ott, ha ott is van, rohangál össze vissza. 5-ig dolgozom és igen, elégedett vagyok a fizetéssel.

2016. okt. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Végeztem fizikai munkát 1 illetve 2 műszakban is és most vagyok irodai munkán. Fizetés ugyanannyi mint a fizikainál volt, viszont sokkal jobb a munka, munkakörnyezet, munkatempó. 6an vagyunk egy irodában, egymásnak szembe ülünk 3an egy sorban. Nem zavaró egyáltalán, mivel a monitorok kitakarják a szemben ülőt.. szóval nem bámulod egész nap az arcát.


Munka sokkal kevésbé megterhelőbb mint a fizikai munka volt. Az mellett hulla voltam mikor hazaértem, csak aludni jártam haza. Most, irodai munka mellett sokkal többe energiám marad az otthoni teendőkre, tudok tanulni meló mellett, és még vállalkozásomra is több időm jut hétköznap.


Mi 8tól 17ig dolgozunk, van 1 óra ebédszünet, délelőtt és délután meg 10-10 perc szünet. Amúgy bármikor lehet menni wc-re bejelentés nélkül. Túlórák meg vannak fizetve rendesen és nem kötelező jellegűek.. ha közvetlen főnök nem akar bent maradni túlórázni, akkor senki nem marad bent, mivel ő riasztja az épületet ki és be. Ha marad, akkor lehet maradni.

2016. okt. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jó ilyen pozitív véleményeket olvasni. Nekem sajnos nem telnek ilyen jól a napjaim, egyszerre csinàlok 20 dolgot, a kollégákkal jól kijövök, de nem érek rá velük beszèlni, a fizetésemmel meg vagyok elégedve, de cserébe napi 10-11 órát dolgozom.
2016. okt. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Reggel 1/2 6-tól egészen 1/2 9-ig be lehet érni bármikor a munkába. 15 óra előtt nem lehet hazamenni. Napi fél óra ebédidő van, amikor ki is lehet menni akárhova.

Én 6-ra járok, és 15-kor távozom.


Túlórát nem fizetnek, azt szabadidőben kell kivenni az adott hónapon belül. Ha nem veszed ki, elvesztetted, ingyen dolgoztál.

A meló annyi, hogy nincs is lehetőség a túlórát letölteni. Beszélgetni nincs időnk, állandó rohanásban, időkényszerben élünk. Többször elmarad a reggeli, vagy az ebéd, mert "ügyféltorlódás" alakul ki.

Ha nagyon nem tudjuk a határidőket tartani (és általában nagyon nem tudjuk), akkor finom cseszegetést kapunk, ami annyira nem komoly, hiszen látják, hogy lóg a nyelvünk, többet egyszerűen fizikailag nem lehet teljesíteni.

Tovább maradni pedig nincs értelme, mert már gondolkodni nem tudsz a végére, és csak elrontod a munkádat, aminek a javítása sokkal hosszadalmasabb és nehézkesebb.


Én a szabad hétvégék miatt, a biztos jövedelem, a normálisan működő cég miatt (szabadság van, beteg is lehetsz stb.) vállaltam ezt a munkát és azért, mert szeretek az embereken segíteni.

Fizetést most emeltek, jelenleg bruttó 169 ezer, plussz évi 200 ezer cafeteria.

2016. okt. 29. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gyárban dolgoztam irodában, több részlegen is. 4-8 ember egy légtérben, abból egy minimum spicli és/vagy sztahanovista volt. Ebéd az amit vittél, közös étkező 500 emberrel, automatás kávé, ingyen szódaviz. Havi egy kommunista szombat és napi egy ingyen túlóra volt az elvárás. Kimenni a gyárból napközben nem lehetett, magánügyet intézni, telefonálni is csak titokban, internet letiltva csak a céges dolgok voltak beállitva. Eljöttem, nekem ez nem tetszett.
2016. okt. 30. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!