Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Na, hol is vannak azok az...

Na, hol is vannak azok az 500E kezdő fizetéses informatikus állások?

Figyelt kérdés

Párat:


Bruttó SZÁZHÚSZ:


[link]


700 ft/óra.:


[link]


Mit rebeg sok ember 500E nettó kezdő fizetésről? :O Én tudok valamennyire programozni C++ ban de ennél egy gyári munkás többet kap. És alig keresnek informatikust, kevés az állásajánlat, miközbe munkaerőhiány van? 700ft/óránál egy gyári munkás többet kap.


Valaki tud mutatni 500 ezres állásajánlatot? :) Mert akkor megyek!


2016. okt. 31. 12:49
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
De az angolok sem adnak nekem munkát, angol cégek stb. pedig kerestem az upwork.com on is...
2016. okt. 31. 13:41
 12/22 anonim ***** válasza:
91%

"Budapesten. Vagy akár távmunkába is tudok programokat írni."


Akkor nem tudom te mit nézel a Profession-n. 552 hirdetés IT/programozás kategóriában Budapesten. Az 1. oldalon csak olyanok amik ma kerültek fel..

2016. okt. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Link?
2016. okt. 31. 14:22
 14/22 anonim ***** válasza:
87%

Ha 1 linket nem találsz meg, akkor marha nagy IT-s lehetsz. :-D

[link]


De kezdőként nagy cégek is max 300-350 bruttót adnak. Majd 5-10 év múlva, ha senior leszel, akkor kérhetsz nettó 500at (talán).

Jah igen, a komoly cégek BME-s diplomát és tárgyalóképes angol/németet is kérnek.

2016. okt. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
De ez mindent kilistáz. Ki az aki ért mindenhez? Én csak c++ hoz értek olyat meg alig kínálnak.
2016. okt. 31. 14:36
 16/22 anonim ***** válasza:
59%
#15 c++ tudásoddal kitörölheted. Elkéstél kb 10-15 évet vele!
2016. okt. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak 1 nyelvhez értesz akkor kapásból csapni való programozó vagy. Ha a gondolkodásmód megvan akkor kb 1 délután maximum 1 hét, vagy ha gyenge elméjű vagy akkor 2 hét alatt még vagy 3-4 másik nyelv elsajátításának sem kéne gondot okozni. De ilyen tudással maximum a helyi általános iskola rendszergazdájaként dolgozhatsz.
2016. okt. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A legböszmébb Feri ***** válasza:
100%

[link]


Tessék, erre simán be lehet kérni nettó 400-500 kilót.

Rengeteg a jól fizetőállás. Az más kérdés, hogy nem a nagyszájú senkiháziakat keresik, hanem az értékes szakembereket.

2016. okt. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Összefoglalva:

-Szerinted az adatrögzítő és az iskolai rendszergazda szintű állások fejlesztői állásoknak számítanak.


-Programozónak/fejlesztőnek gondolod magad, de a google-t alapszinten nem ismered.


- Azt hiszed, hogy tudsz programozni. Pedig a "láttam már ciklust" nem számít annak. Most komolyan... Mi volt a legkomolyabb dolog, amit írtál és milyen technológiákat használtál. Esetleg, ha valamilyen komolyabb algoritmus is volt, azt is írd meg.


- A c++ így önmagában semmi. Milyen technológiát ismersz?



Egyébként mutatok én neked millió fölött fizető állást is, de te semmire nem mész vele.

2016. okt. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

Adatrögzítő, mint informatikus :) Ez jó.

Egyébként nézz szét programozói állások között. Informatikus és informatikus közt elég nagy különbség lehet.

2016. okt. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!