Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ki lehet bírni a hajléktalan...

Ki lehet bírni a hajléktalan életet, ha nem szállóban aludnék, ennék?

Figyelt kérdés
2016. nov. 3. 13:42
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Hanem hol, az utcan? Az elso kemenyebb hideg kinyirna ejszaka.
2016. nov. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát nem feltétlen az utcán, hanem a határban, erdőben, akárhol. Ha jól felöltözök, akkor is kinyírna? Tavaly novemberben aludtam kinn 1 éjszakát, csak egy vékony felső volt rajtam és nem fagytam meg, pedig elég hideg volt már, talán -4 is. Viszont ha elindulok valamelyik mediterrán országba, pl. Olaszország, annak is a déli része, Nápoly környéke, ott már elég enyhe a tél is, nem?
2016. nov. 3. 13:52
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
igen, vannak ilyen magyarok aki elutaznak spanyolba meg egyéb melegebb helyekre hogy így csövezzenek...
2016. nov. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Spanyolország, Portugália, Olaszország, Görögország délebbi területein mennyire szokott hideg lenni a téli évszakban, esténként? Ki lehet bírni a szabadban is? Ugyan ezek is elég cudarul állnak gazdaságilag, gondolom tele vannak csövesekkel. Meg a mediterrán éghajlat ugyan enyhébb télen, mint a kontinentális, de nagyon csapadékos, az se jobb, bár nem tudom.
2016. nov. 3. 14:06
 5/10 anonim ***** válasza:
én biztos nem bírnám.
2016. nov. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
vannak, főleg tengerpart mellett mert ott tudnak mosakodni meg stb... amolyan nemzetközi kis hobo társaság szokott összeverődni, szerintem egy hálózsák + sátor el lehet lenni, jacuzzi nincs! :)
2016. nov. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez is egyénfüggő,valaki kibírja,valaki belehal. Akinek a szervezete jól alkalmazkodik,az könnyebben túlélheti.De abba is belegondolhatsz,hogy az milyen élet már?Élet egyáltalán?Napról napra élni,küzdeni az életbenmaradásért.
2016. nov. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Minden életformába magával vonja a mindennapos küzdést, ha cégvezető vagy, akkor is a fejed fölött lebeg, hogy másnap hajléktalanná is válhatsz akár vagy pl. börtönbe kerülsz mert valakinek az útjában állsz.
2016. nov. 3. 14:22
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ki honnan szerezte az információit, de Spanyolországban és Olaszországban TILOS a vadkemping (sátrazás), különösképpen a tengerparton.

A többi országot nem tudom, de itt érdekes infókat lehet olvasni ezzel kapcsolatban:


http://www.gyakorikerdesek.hu/utazas__europa__7421720-satraz..

2016. nov. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
43%
magyaországon is tilos csomó minden, aluljáróból szokták zavarni, felszámolni erdős területen tákolmányokat... ez van! szabadnak lenni tilos tevékenység, a fogyasztói társadalom rabszolgálja kell hogy legyél!
2016. nov. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!