Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Bankban 150e Ft nettó fizetés...

Bankban 150e Ft nettó fizetés asszisztensként átlagos? Vagy lehet van olyan pénzintézet, ahol jobban fizetnek?

Figyelt kérdés
2016. nov. 5. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy banknál nagyon kevés.

Én ennyit keresek egy multinál, érettségivel.

Mondjuk tudni kéne, hogy felsőfokú végzettség kellett-e ehhez a pozícióhoz, vagy neked is elég volt az érettségi.

2016. nov. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bankfiókban nincs asszisztens .
2016. nov. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne?

Nem csak ügyintézők vannak, van fiókvezető meg igazgató is, neki lehet asszisztense.

2016. nov. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

# 3/3 Időpont ma 21:30


Kevered a szezont a fazonnal.


Fiókvezető a bankfiókban van.


Igazgató meg a bank központjában...


Azért a kettő nem egyforma.


Egy igazgatói asszisztens egy nemzetközi pénzintézet irodájában nem nettó 150 ezret kap...

2016. nov. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem keverek semmit, nem írtam, hogy a kettő ugyanaz, meg hogy melyik hol van helyileg.

Azt írtam, van ilyen, MEG van olyan.


Amíg nem tudsz egy bérpapírt felmutatni egy asszisztenstől, addig pedig ez csak üres találgatás.

Az igazgatóé TALÁN nem ennyit kap.

DE a kisebb fiókvezetőé?

Vagy egyéb pozíciókban?

Ráadásul bankonként máshogy nevezhetik a pozíciókat.

Van ott kulimunka is, nem csak a pénzügyes diplomások dolgoknak bankban.


Egyébként meg érdekes... először azt írod, nincs is ilyen munka, majd azt, hogy egy igazgató asszisztense nem ennyit keres. Na, akkor mégis van?

2016. nov. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!