Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jelentkeztem egy állásra,...

Jelentkeztem egy állásra, meglepő válasz érkezett, mire véljem?

Figyelt kérdés
Mivel nem tudhatom, hogy az oldalt az adott személy is olvashatja-e, ezért próbálom úgy megfogalmazni, hogy ne legyek felismerhető. Szóval a kérdésem: álláskeresési dömpingben vagyok és jelentkeztem egy olyan állásra is poénból, ami nem a végzettségemnek megfelelő. Erre jött a válasz egyenesen a hr fejestől, hogy milyen munkakörre jelentkeztem? Ehhez az álláshoz xy végzettség szükséges. Ez most valamiféle lecseszés volt, hogy hogy merészeltem beadni hozzájuk a jelentkezésem? Vagy érdeklődést mutatnak irántam? Miért pont a fejes írt vissza? Nem lett volna egyszerűbb két klikkel a kukába tenni a jelentkezésem?

2016. nov. 9. 20:09
 1/8 anonim válasza:
100%
Írd meg milyen munkakörre jelentkeztél. Aztán maximum nem válaszol.
2016. nov. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
háááát, azért válaszolhatsz hogy nincs megfelelő végzettséged de ezért és ezért (gyakorlat, érdeklődés stb) alkalmasnak érzed magad a feladatra, ez bizonyos esetekben nem működik, pl. közigazgatás ahol előírás az adott végzettség
2016. nov. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Gondolom több megpályázható pozíció is van,és arra tippelt,hogy véletlenül adtad be arra.VAGY ahhoz a pozícióhoz,amit megpályáztál,nem feltétel a szakirányú végzettség.
2016. nov. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
1. Vagyok. Az is lehet, hogy több pozíciót is hirdetnek és arra megfelelnél. Szóval a helyedben írnám, hogy más munkakör is érdekel és hogy miért gondolom, hogy alkalmas vagyok rá
2016. nov. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Utána jártam kisebb kereséssel és van egy hasonló munkakör, ahova nem olyan feltételek kellenek, de az vicckategória. Ez a hr-es logika na :D szóval ezért ragadt az alkalmon és írt.
2016. nov. 9. 20:39
 6/8 anonim ***** válasza:

Ikabb az a vicc kategoria, hogy te irod, hogy vicc, aki beadta a jelentkezest egy olyan allasra, ami ahogy te is irod, nem a te vegzettsegednek megfelelo, aztan pattogsz, ha a HR-s ajanlana mast, ami meg megfelelo lenne.


Szallj le a magas lorol.

Pf, de utaltam amikor a fizetest meglatva boldog-boldogtalan kuldte a CV-t aztan en is visszairtam megis mire jelentkezel? Hat ohm, nem arra de gondoltam kerestek informatikust is. Keres a franc, akkor azt irtuk volna.

2016. nov. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nekem nem jelent problémát, ha beadom mint írtam poénból csak. Csupán érdekelt, hogy mire véljem. Neked meg a munkaköröddel jár a dolog, vicc vagy sem :) ez a munkád. Nem láttam
2016. nov. 10. 08:41
 8/8 A kérdező kommentje:
Szóval fizetésről nem láttam semmit írva, mondom poén volt, azzal sem számoltam, hogy visszaírnak. Plusz nem egy nagy munkára kell gondolni csilliós fizuval. Áhh ezek a hr-esek a legalja.
2016. nov. 10. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!