Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres havonta az, aki...

Mennyit keres havonta az, aki váltott műszakban (3 műszakban)? 423 Ft/óra bruttó személy alapbére óránként ennyi heti 40 órában, és a délutáni pótlék 15%, az éjszakai 30%. Kb. mennyi lehet a fizetése?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 28. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Nettó 80000 ft maximum.
2010. ápr. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Komolyan nem tudod kiszámolni?
2010. ápr. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Havi 168 órával számolva, nagyjából 56-56 órával elosztva a műszakok (persze ez sosem fog így kijönni, ez erős becslés) bruttó 81704 Ft-ra jön ki a fizu, ami nettóban: 65274 Ft.


Pontosabb számoláshoz tudni kell, hogy hány délelőttös, délutános, éjszakai műszakkal kell számolni havonta.

2010. ápr. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

A munkahelyemen azok akik három műszakban vannak, és ennyi az órabérük, kapnak annyit amennyit írtam adójóváírással együtt, meg azért írtam, hogy max, mert akkor ennyi, ha több éjszaka esik egy hónapra.

2010. ápr. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!