Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Álláskeresői jelentkezési...

Álláskeresői jelentkezési kötelezettségem dátumát elírtam naptáramban, személyesen bemegyek, törölni fognak?

Figyelt kérdés

1 napot késtem, ahogy észrevettem, levelet is küldtem a kapcsolattartómnak és az NFSZ-nek. Ill. az elektronikus rendszer visszajelzett, hogy elkéstem, amikor ott próbáltam bejelenteni.:


"Tisztelt XY !


A jelentkezési kötelezettség teljesítésének bejelentését a ........ Megyei Kormányhivatal ........ Járási Hivatal elektronikus rendszere ******/**** érkeztető számon fogadta.


Előírt jelentkezési időpont: 2016. november 09. (szerda)

Tényleges jelentkezés időpontja: 2016. november 10. (csütörtök) [1 nap késés]


Jelentkezési kötelezettségének időben nem tett eleget. Ügyintézőnk hamarosan értesíteni fogja, hogy mely időpontban keresse fel személyesen a kirendeltséget.


Üdvözlettel:

................. Megyei Kormányhivatal

.................. Járási Hivatal"


Szociális TB átvállalásban részesülök, ezért vagyok főleg bosszús. Közben keresek, pályázok.

Köszönöm a válaszokat!

Ha bent voltam, leírom, mi történt.



2016. nov. 10. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
Nem lesz baj, én is így csináltam! Nem is szóltak érte!
2016. nov. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1.: Igen, kaptam új időpontot személyes jelentkezésre (nem töröltek és a TB támogatás is megmaradt), de mentem hozzájuk, ahogy tudtam és e-mailt is küldtem azonnal, ahogy ráeszméltem a késésre.
2016. nov. 11. 18:31
 3/3 A kérdező kommentje:
1.: Valóban, nagyon rendesek és szolgálatkészek voltak a Kormányablaknál, a személyes jelentkezés után kaptam egy következő jelentkezési időpontot (pár hónap múlva esedékes), így regisztrált maradtam végig. Legközelebb figyelmesebb leszek!
2016. nov. 18. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!