Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Auchan pénzügyi sarok / Tesco...

Auchan pénzügyi sarok / Tesco pénzügyi partner fizetés?

Figyelt kérdés
Érdeklődni szeretnék, hogy ezeken a helyeken milyen fizetésre lehet számítani?! Aki tippelget meg jutalékos rendszerről kezd el makogni kérem ne is írjon! Egy átlagot szeretnék tudni ami nem ünnepi időszakban fordul elő. Köszönöm

#Tesco #fizetés #Auchan #Pénzügyi partner #pénzügyi sarok #hitel értékesítés
2016. nov. 11. 22:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Már régi a kérdés, nem tudom aktuális-e még. Én részmunkaidőben vagyok tesco pénzügyi partner pultban hitelügyintéző, nettó 650 forint az órabér az egész országban mindenkinek, ez az alap, erre jön rá a jutalék. Szóval a havi fizetés attól is függ, hogy mennyire frekventált tescoban vagy. Egy Észak-magyarországi kisvárosban pl. szinte csak az alapbér van, mert nincs nagy forgalom, é az emberek hozzáállása is rosszabb a hitelekkel kapcsolatban. Viszont pl. egy nagyobb megyeszékhelyen, vagy Budapesten akár az alapbér kétszeresét is meg lehet keresni szerintem. Nyugi, nincs proaktív értékesítés, tehát nem neked kell az ügyfelek után szaladgálnod. Csak azzal van dolgod, aki magától odajön és érdeklődik.
2017. márc. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!