Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 23 évesen megéri elkezdenem...

23 évesen megéri elkezdenem programtervező informatikusnak tanulni egyetemen?

Figyelt kérdés

Májusban tennék egy infó érettségit, aztán szeptembertől egyetem.

Van már egy diplomám, de az szart se ér. Ezért végezném ezt el, sok helyen keresik őket és irodai munka, jó pénzért.


Nem baj az se ha nagyon sokat kell tanulni, a munkaerőpiac igényei miatt mennék ide.


2016. nov. 13. 10:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Gazdalkodas es menedzsment diplomam van, mellette 5 eve programozokent dolgozom. (egyetem mellett, reszmunka idoben kezdtem) Kb gyerekkoromban tudtam mar hogy ez az irany erdekel, 14 evesen kezdtem a programozast, 18 evesen mar gyakornoki allasom volt. Most 23 evesen netto 850-et keresek (kulfoldon, kb havi 500 a megelhetesem). Ami fontos hogy nem az szamit milyen diplomad van, peldaul a csapatvezetonknek is Business Administration diplomaja van. Szerintem egy uzleti diploma sokkal tobbet er, hiszen ha komoly programozo szeretnel lenni akkor rengeteg uzleti logikat kell programoznod ahol fontos megerteni hogy mi a helyzet. Amugy nemzetkozi logisztika teruleten programozok.
2017. febr. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

az utolsó egy rtárd!!!

a business logic ot lehet üzleti logikának fordítani, de nem olyan üzlet, aminek köze lenne a gazdasághoz, atyaég ez akkora ret.rd, hogy fáj

2017. febr. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"Szerintem egy uzleti diploma sokkal tobbet er, hiszen ha komoly programozo szeretnel lenni akkor rengeteg uzleti logikat kell programoznod ahol fontos megerteni hogy mi a helyzet"


Lololol. Üzleti logika = üzleti diploma tudásával. xDD Te is nagy hozzáértő vagy.


"Most 23 evesen netto 850-et keresek (kulfoldon, kb havi 500 a megelhetesem)."


Először mondom ez jó fizetést... Majd rájöttem hogy ezkülföldön xDD Ott azért ez eléggé gyér fizetés fejlesztőként. (max tapasztalat nélkül egy kisebb cégnél érthető)

2017. febr. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!