Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nemzetközi igazgatás szakkal,...

Nemzetközi igazgatás szakkal, mik a kilátásai az embernek? Érdemes elvégezni? Többi lent.

Figyelt kérdés

Szeretnék egy diplomát.

Mindenki azt mondja, műszaki szakra, azok keresettek.Vagy, gazdasági szakra, telítődik,de még jók az elhelyezkedési lehetőségek.


Ez mind szép és jó, de én reál tárgyakból mindig gyenge voltam.Matek, fizika sohasem volt az erősségem és valószínűleg nem is lesz.

A testvérem mérnök informatikára jár, látom miket csinálnak "matek" címszó alatt.Én elvéreznék ilyen szakon.



Amik érdekelnek, azok a nyelvek.

A másik szak, ami érdekelt, az a nemzetközi tanulmányok.Viszont, a nemzetközi igazgatást hasznosabb szaknak tartom.

Ahogy néztem, ráfekszik a nyelvekre, tartalmaz jogot, közgazdaságtant.Statisztikát is tanulni kell, de azt szerintem megtudnám csinálni.


Illetve, egy nemzetközi gazdálkodás mesterrel jó párost alkotna, nem?


Mit gondoltok?


2016. nov. 13. 13:18
 1/2 anonim ***** válasza:
18%

Büfé szak.


Mérnök informatikára menj ha teheted, ott van a pénz.

2016. nov. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Miért küldöd mérnök szakra ha nem jó reál tárgyakból?.. Lehet ha azt csinálja amit szeret, és ért hozzá, ebből is meg tud majd a jövőben élni, nem lehet mindenki mérnök és orvos. Ráadásul nem egy szabad bölcsész vagy egy andragógia szak,amivel valóban szinte lehetetlen elhelyezkedni, szóval a lenézést irányába nem érzem helyénvalónak.
2017. jan. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!