Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Színtévesztő vagyok, milyen...

Színtévesztő vagyok, milyen szakma még az esélyes? (LENT KIFEJTEM)

Figyelt kérdés

Most derült ki hogy színtévesztő vagyok(már van egy asztalos szakmám,most lesz meg az érettségim)

Eddig mentőtiszt szerettem volna lenni(Egyetemre akartam tovább menni) vagy rendőr lennék szívesen viszont hogy színtévesztő vagyok így ez esélytelen.Milyen szakma lenne jó aminek van jövője és azért érdekes is,és nem 80000Ft-t keres/hónap na és persze ahol nem kizáró ok a színtévesztés. 4-4,5-ös tanuló vagyok,bő szókinccsel.



2016. nov. 15. 00:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Milyen súlyos a tévesztésed?


[link]


[link]


Csináld meg a teszteket és írd le az eredményeid.

2016. nov. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1.,MILD DEUTAN

Don’t worry! We got you covered.

eyecon

What is a Deutan?

Deutans are people with deuteranomaly, a type of red-green color blindness in which the green cones do not detect enough green and are too sensitive to yellows, oranges, and reds.

As a result, greens, yellows, oranges, reds, and browns may appear similar, especially in low light. It can also be difficult to tell the difference between blues and purples, or pinks and grays.


2., [link]

2016. nov. 17. 19:56
 3/6 anonim ***** válasza:

Figyelj, gyakorold ezeket a szar ábrákat aztán majd lesz valami. Egyébként CNC-s lehetnél simán. Asztalos szakma mellé illene egy szép kis CNC-s famegmunkáló, mondjuk a fémmel szerintem többet lehet keresni.


Nálam is megállapították ezt a f**zságot közbe meg ezeket a teszteket csont nélkül hibátlanra csinálom. (1 ábrát nem láttam. Az egyik doki szerint enyhén tévesztek a másik szerint meg semmi baja a szememnek.)


Én kamionosnak készülök egyébként. 16/F

2016. nov. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hiába van asztalos szakmám közben megutáltam szóval ez és a környezetében lévő szakmák kilőve,neked meg sok sikert! :)
2016. nov. 17. 22:58
 5/6 anonim ***** válasza:

Köszönöm!

A CNC-nek nincsen sok köze az szakmádhoz. :)

Nézzél utána mindenképpen!!

Kezdőként 200-at is kereshetsz és hiányszakma.


[link]

2016. nov. 18. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]

Ezek német/osztrák fizetések. Ha a határról járnál be CNC-zni osztrákba, aranyéleted lenne. :) Magyarországon is ha jó helyre helyezkedsz.

2016. nov. 18. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!