Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek a Mekibe bárkit...

Szerintetek a Mekibe bárkit felvesznek dolgozni?

Figyelt kérdés
2016. nov. 16. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Nem. Állítólag ott azt nézik, hogy mennyire kiszolgáltatott az ember. Minél kiszolgáltatottabb valaki, annál jobb.
2016. nov. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Engem elküldtek a tetoválásom miatt, amikor diákmunkaként kipróbáltam volna, szóval a válasz egyértelműen nem :D

Nem mintha bánnám egyébként.


Az elsőnél lehet valami igazság, mert az én tetoválásom is olyan helyen van, amit egy normál, rödid ujjú pólóval már el lehet takarni.

Úgy látom, inkább azokat válogatják ki, akik nem mernek visszaszólni.

2016. nov. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%

Még engem is felvettek.


Buta, alkoholista lump ember vagyok, igazi retardált.


3 hónap volt mire rendesen betanultam a konyhára, más 1 hét alatt betanult.

2016. nov. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Ahogy a 3. válaszoló ékes példája is mutatja, minél hülyébb valaki, annál nagyobb esélye van, hogy a mekibe felvegyék.
2016. nov. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A tesom es en nem kellettunk diakmunkazni tinikent, pedig en angolul folyekonyan beszeltem, nemetul szinten fel tudtam volna venni a rendelest.


Lehet tenyleg az szamit, ki mennyire van kiszolgaltatva, mert akkor nem megy el hamar...

2016. nov. 17. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%

Sárga kacsa Balázska, ő otthon ül és veri a lompost, tuti nem dolgozik a Mekinél.


Amúgy reálisan nézve (bár még nem dolgoztam ott), a gány fajta melók közül nekem a Meki egy álom helynek tűnik. Van ugyan úgy hajtás mint egy gyárban vagy egy magyar kisvállalkozás rabszolgáinál, viszont tényleg rendesen kifizetnek, lejelentenek és mehetsz normálisan szabira.

2016. nov. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Adisa válasza:
90%
Talpraesett vagyok. Tudok beszelni. Van egy kiallasom. Folyekonyan beszelek angolul. Nem vagyok idiota. Nem vagyok szendeszuz sem elveszett. Tanulok. Van tetovalasom. 1q darab fulbevalom. Festve van a hajam. A felvetelin nyugos voltam, melegem volt es minden bajom. Kitoltottem a papirt es leleptem. 2 nap mulva hivott az a csavo aki sajat bevallasa szerint nem szokott embereket felvenni. Most fel eve vagyunk munkatarsak.
2016. dec. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!