Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol tudnék online diákmunkát...

Hol tudnék online diákmunkát találni?

Figyelt kérdés
16 vagyok és amihez értek az az informatika. Sajnos nagyon kevés időm van az iskola (és a kollégium) miatt de segíteni szeretnék kicsit szüleimnek a pénzügyekkel. Tudtok valamit mondani esetleg?
2016. nov. 19. 16:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Online munkák nagyon becsapósak tudnak lenni, diákmunka pedig nagyon kevés akad köztük.


Nézz szét, hátha valaki keres karbantartót a honlapjához.

2016. nov. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne máááár...


"amihez értek az az informatika"


Az nagyon becsülendő, hogy segíteni szeretnél a szüleidnek, de értesz az informatikához és itt, az interneten a gyakoriról akarsz ONLINE MUNKÁT találni?

A kereső és a fantáziád nem működik? :-)

2016. nov. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mit jelent az hogy "amihez értek az az informatika"?

Egy Junior Java fejlesztői munkát meg tudsz csinálni?

2016. nov. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1# szét néztem, de nem igazán találtam úgy semmit sajnos, ezért is kérdeztem rá itt, hogy valaki tud-e esetleg bármit is mondani.


2# nem munkát akarok itt találni, hanem infót arról hogy valaki tud-e bármit is mondani: volt-e már tapasztalata ilyennel kapcsolatban, bármi. mint már írtam, a keresőt már ki veséztem ahogy csak lehetett, de nem találtam semmit. a fantáziát pedig nem értem miért írtad, hogy nem működne, de mindegy..


3# ez alatt értettem a számítógép szét-össze szerelését, telepítését, konfigurálását (illesztőprogramok, BIOS), táblázat kezelés, C#, HTML+CSS+JS+MySQL, LUA, [......]

2016. nov. 19. 22:06
 5/6 anonim ***** válasza:
PHP-t objektum orientáltan űzöd? Használtál mát frameworköket? Küldenél privátba pár oldalt, amit te készítettél?
2016. nov. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia! Szerintem első körben az ismerőseidet keresd meg, hogy tudsz ilyen jellegű problémákban segíteni nekik. Ha jól végzed a dolgod, akkor talán ajánlanak másnak is, így beindulhat valamennyire az "üzlet". Sok ismerősöm így kezdte, vidéken pl.: nagyon kevés helyen végeznek felújítást, és az is hosszú időt vesz igénybe, így pl.: én is ismerősöket keresek meg.
2016. nov. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!