Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Budapest környékén (saját...

Budapest környékén (saját lakásban) hogy lehet megélni havi 150 ezer forintból? Milyen színvonalon?

Figyelt kérdés
Kell-e számolgatni a kiadásokat, hogy hónap végére kijöjjön az ember? Vagy melyik összeg az amelytől már nem kell?

2016. nov. 21. 20:53
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Ha nem a Mekiben eszel, és nem bulizol állandóan, akkor még félre is tudsz belőle tenni.
2016. nov. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igény kérdése is . Az folyamatos vásárlás állandó több menüs főzés , étterem , nassok cigi dobja meg a kiadásokat . Amennyiben van célod amire gyűjtesz akkor érdemes takarékoskodni .
2016. nov. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%

Ez még a számolgatós kategória, de ki lehet jönni belőle.

Én 200e körül szoktam költeni, de úgy, hogy ebből 60e a lakás bérleti díj.

2016. nov. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
ha nem tudod a pénzt megfelelően kezelni, telhetetlen vagy, akkor 1 milliónál is kellene számolgatnod, hogy kijöjj belőle.
2016. nov. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
39%
Van olyan ember, akinek semmi sem lenne elég, én 150-ből vígan ellennék és még félre is tennék, de mindig is nagyon spórolós fajta voltam.
2016. nov. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
34%
Saját lakásban természetesen. A többségnek nincs 150 ezer forint elkölthető jövedelme.
2016. nov. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

# 5 Egyetértek. Én is 190-ből, kb 100-at minden hónapban félreteszek. A spórolásnak köszönhetően, már nem kell albérletet fizetnem.

De nekem van annyi eszem, hogy soha nem költök gyorsétteremre, cigire, taxira, szolira, fodrászra, mozira, mobilnetre stb. Ezek százezrekbe kerülhetnek évente. De mindenki arra költ amire akar, csak utána ne panaszkodjon.

2016. nov. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%
Jó azért mobilnetre költsünk már 2016-ban... Butaságokat sem kéne állítani
2016. nov. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
15%

"Jó azért mobilnetre költsünk már 2016-ban... Butaságokat sem kéne állítani"


Mert? Nekem speciel van, a lehető legolcsóbb csomag, de most ha nem lenne máról holnapra, nem ütne agyon a guta.

2016. nov. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
39%

166250 a fizetésem, saját lakás van. Öcsém rajtam élősködik, mert egy kanyi fillért nem ad a rezsibe, anyámék azzal érvelnek, hogy kibirom azt a pár ezret.


nos, nekem az a 6-7 ezer is számitana.


egyébként szerencsére ki tudok jönni a pénzből, 20-30 ezer meg is marad általában.


csak mondjuk se életbiztositásom, se lakásbiztositásom, 28 éves vagyok, és hát nem láblógatós egyetemre jártam, hanem mindenki által komolyan vett szakmám van.

2016. dec. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!