Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jól fizető diákmunka?

Jól fizető diákmunka?

Figyelt kérdés

Nyíregyháza környékén tudtok jó diák állásokat?

Jól jönne nem kevés pénz, mivel gitárládát, erősítőt szeretnék majd venni. Mennyit tudok egy hét alatt dolgozni? Sajnos tanulás és edzés is megy közbe. Hétfőn, szerdán és Pénteken (estleg hétvégén) tudnék dolgozni. Hétközben 4től 6ig. Hétvégén pedig ha ráérek akár egész nap. Esetleg milyen órabér/fizetés van az adott helyen? 16/F



2016. nov. 21. 22:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Délután 4-től 6-ig? Az csak 2 óra.. Felejtsd el, senki nem fog 2 órás műszakokat adni.

Tesco árufeltöltő diákmunkáról van információm, az most bruttó 811 Ft/óra nappal, hétköznap. Igaz nem Nyíregyháza, hanem Miskolc, de nem hiszem, hogy nagy eltérés lenne a 2 város között.

2016. nov. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Gondoltam, hogy ez lesz. :( Sajnos 3ig suliban vagyok.

És hétvégén is lehet dolgozni? Hány órát lehet egy nap?

2016. nov. 22. 15:31
 3/9 anonim ***** válasza:
Én dolgoztam suli mellett Tescoban, rendesen 8 órában, éjszakai műszak.Este 10től, reggel 6ig. Fárasztó, de hát suli mellett csak erre van idő, és ha pénzt akar az ember, vállalni kell :)
2016. nov. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Másrészt meg ha úgy dolgoznál ahogy leírtad, hétközben 3 napon tudnál 2 órát. és ha mellé bevállalod a szombatot vasárnapot is, 8 órában. Ezzel a fizetéssel egy hét alatt keresel épphogy több mint 10 ezer forintot..

Persze ha nincs másra lehetőség, akkor ez van. Csak normál esetben ezt a bért 2 nap alatt lehetne megkeresni:P

2016. nov. 23. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#3: 18 év alatt nem dolgozhat éjszaka. (Plusz mikor aludna?)
2016. nov. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát a mikor aludna kérdésre, szerintem nem nagyon kell válaszolni. Szerinted a rengeteg ember aki így dolgozik, felteszi ezt a kérdést? Nem, valószínáleg megoldják valamikor, és élnek még mindig :)
2016. nov. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szóval 18 éves korig nem sok lehetőségem van. Egy Tescos éjszakai műszak miből áll? Lehetséges 2nap alatt 10 ezret keresni?
2016. nov. 24. 15:55
 8/9 anonim válasza:
Szerintem menj be egy diákszövetkezetbe és érdeklődj.Call centert ajánlok amúgy, de nekem is szólhatsz ha találsz valami jobbat mert én is diákmunkát keresek...dehát Nyíregyházan nincs sok választás,ami jó az 18 éves kortol van.:/
2016. nov. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Ami jó... akinek pénz kell dolgozik akkor is ha rémes a munka, 700ft/óránál lényegében többre sehol ne számíts

8 általános a legmagasabb iskolai végzettséged és még képzetlen vagy.

Melódiák honlapján van elérhetőség (oldalon lévő ajánlatokra ne támaszkodj nincs kint semmi) rájuk írsz egy emailt vagy felhívod őket, elmondod mit szeretnél mennyi időt hogy s mint.

Ők adnak egy tájékoztatást mire van a munkához szükség mit ajánlanak.

Te elmondod megfelel-e, beszerzed, beküldöd amit kérnek aztán hívnak ha van munka.

Telefonos értékesítő, árupakoló körülbelül erre számíts.

Remélem segítettem valamiben.

2016. nov. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!