Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Műszaki menedzser tényleg...

Műszaki menedzser tényleg büfészak?

Figyelt kérdés
Állítólag igen.

2016. nov. 23. 19:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
Nem.
2016. nov. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%
Vannak annál büfébb szakok is,de büfé,bizony
2016. nov. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%
kb 30-35 műszaki menedzserrel találkoztam az életemben, ebből kb 3 az, aki értett is valamihez, a többit akkor se venném fel dolgozni, ha fizetne érte
2016. nov. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
Én mindig azt mondom, hogy a műszaki menedzserek a gépész kar szabad bölcsészei.:D
2016. nov. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
40%
Főleg hogy a BME-n a GTK-n található a szak.
2016. nov. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
36%
Nálunk a gépész karon van.(Miskolc)
2016. nov. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
26%
A volt munkahelyemen egy gyárban sokan közülük tökös titkárnőként dolgoztak ( termeléstervező, diszponens, logisztikus :) Max. érettségi és némi nyelvtudás elég lett volna ezekhez a munkákhoz.
2016. nov. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
40%
Egy barátnőm műszaki menedzserként végzett, vmi quality-s szakiránnyal (vagy minek nevezik). Minőségellenőrként kezdte, most minőségügyi mérnök.
2016. nov. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%
El lehet helyezkedni vele normális helyen, szerintem nem büfé.
2016. nov. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
63%

nem büfészak


én OE-n tanultam ezt, s bár a képzés lehetett volna színvonalasabb, de szerintem egy jó alapot ad

az életben meg úgy is az egyetemi alapra épített gyakorlati tudás adja meg a szaktudásod


+ majdnem minden évfolyamtársam, aki végzett, 1-2-4 hónapon belül elhelyezkedett

van informatikus, logisztikus, üzemmérnök (ez meg is lepett), marketinges, értékesítő, stb

T-System, Suzuki, Bosch, GE, Jász-Plasztik, csak pár hely, ahová mentek közülük

és a fizujuk se rossz, mert nagy részüknek a kezdője netto 180-230 között volt + caf

persze akadt egy-kettő, aki nagyon vidéken helyezkedett el, havi netto 140-150ért, más meg mozgóbérben dolgozik, de nem ez az általánosság


szóval szerintem nem büfészak

lehetne jobban felépített képzés, mert fullra kiaknázatlan lehetőségekkel, de nem büfészak (mert mint mondtam, nagyon jó arány van az elhelyezkedésre, s mivel széleskörű a tanult anyag, így az esély is nagyobb, hogy a 'szakmádban' kapsz lehetőséget)


++ de pár ismerősöm mérnöki mesterszakra ment tovább sikeresen műmen bsc-t követően


+++ ami meglepett, hogy sok mérnök ismerősöm (gépész, közlek, villamos) ment műszaki menedzser mesterszakra

2016. nov. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!