Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkanélküli újraregisztrálás?

Munkanélküli újraregisztrálás?

Figyelt kérdés
Héten vittem be azt a papírt a munkaügyibe, amivel alá volt írva nekem egy cégtől, hogy foglalkoztatnak, meg lett kérve felém a támogatás. Viszont Pénteken, én felmondtam, és még elvileg vissza tudták vonni a kérelmet, viszont hét elején töröltek a rendszerből, mert a nő akkor mondta nekem, hogy törölni fog. Most ha visszamegyek, így tudok egyből segélyt kérni, vagy csak egy év múlva? Rövid sztori az enyém, de legyen annyi elég, hogy egy hónap alatt kitapasztaltam mi várna rám a munkahelyen, és úgysem bírtam volna idegileg. Tudja valaki a választ a kérdésemre?
2016. nov. 27. 12:51
 1/2 anonim ***** válasza:
úgyse kapnál semmit. "segély se járna" ha már fölvetted az összeset, és nincs meg a ledolgozott napjaid száma.
2016. nov. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A kilencven napom pont lejárt ahogy elkezdtem dolgozni ott, de én a 22800 ft-ra gondolok. hogy legalább az vajon így járna e? mert éppen ez a xar, ha kiírtak a rendszerből akkor tudom, hogy egy év minimum. jó nem erre akarok alapozni csak tudni szeretném
2016. nov. 27. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!