Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Piackutatás kismamák munkaváll...

Liara kérdése:

Piackutatás kismamák munkavállalását illetően. A kérdés: Te dolgoznál e egy olyan munkahelyen, ahol a gyermekedet akkor látod, amikor akarod?

Figyelt kérdés

Egy olyan gyerekbarát munkahely, ahol a gyermekedre, amíg dolgozol szakképzett gondozó/felügyelő vigyáz. 0-4 éves korosztály. Ezen a csoporton belül gyermeked ismerkedig a zene/tánc segítségével(is) az idegen nyelvekkel/ logikával, ügyességgel, stb.. Amíg Ő tanulva játszik, addig, Te egy kivetítőn keresztül figyelheted is akár. Nem vonja el a figyelmedet a munkádtól. Kérdés, hogy ha adódna ilyen munkahely Ti mennyire dolgoznátok ilyen helyen?

/ KOLNI/



2016. nov. 27. 15:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Vagy neveld te, vagy add bölcsibe, de ez a totális felügyelet (pláne, hogy más gyerekéhez semmi közöd) nekem durva.
2016. nov. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

"Te egy kivetítőn keresztül figyelheted is akár. Nem vonja el a figyelmedet a munkádtól."


aha persze. nem vonja el a figyelmedet, ha egy tv-t bámulsz egész nap a meló helyett.

2016. nov. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nem. Bölcsibe sem adtam a gyerekem.
2016. nov. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Én otthon dolgozom, de ha a párom melóhelyén lenne ilyen, inkább oda adnám a gyerekem, mint egy "rendes" óvodába. Külföldön sok helyen van céges bölcsi, ovi.
2016. nov. 28. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a válaszokat! Egy kicsit pontosabban körül írva! 0-4 éves korosztályról beszélünk, a cél nem az, hogy ne legyen a pici útba, pont ellenkezőleg. Adott egy munkahely, - mert nem mindenki tud a Férj/ Pár kereset/ GYES stb- ből normál színvonalon megélni és Neked, mint Nőnek van igényed arra, hogy pozitív siker élmények érjenek nem csak a gyereknevelés - háztartás területén, hanem a Bussiness szférában is. A cég profilja: divat, tervezés, írás, mese, oktatás stb..ezek azok a területek, amit végzel, még a kicsi ott van a közelbe. Ha még szopizik el mehetsz megszoptatni, meglátogatni, vagy a képernyőn- ha úgy érzed eltereli a figyelmed nem nézed- meglesheted, de akkor sem bölcsibe, korai óvodában van.

Nem Te felügyeled, sem Őt, sem a többi gyermeket, hanem pedagógusok, szakemberek stb.

A gyereknevelés hatalmas munka ezt minden Nő tudja, napi 24 óra és ezt sokszor nem ismerik el, / Férj, Külvilág/ azt gondolják ez természetes kötelesség. Van ahol semmi segítség, Férj egész nap éjfélekig dolgozik , mégis pont arra elég, hogy megéljenek, ettől mindenki ingerült és felmérések mutatják, hogy a családon belüli erőszak is felüti a fejét. Arról nem is beszélve- hazánkban is szép számmal léteznek ilyen Anyák- akik sztereotípiák miatt semmilyen pozitív élményt, se elismerést nem kapnak, ilyenkor jön a szülés utáni depresszió, önbizalomhiány stb.. Ezen szeretne ez az adott cég segíteni. Kérdés, továbbra is adott, dolgoznál e ilyen helyen, lenne e rá igényed? Jó ötlete? Szerintetek prevenció értékkel bírna e? Előre is köszönöm a válaszokat!

2016. nov. 28. 03:10
 6/18 anonim ***** válasza:
szerintem jó ötlet.
2016. nov. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
49%

1. komoly cég nem a gyakorin piackutat

2. azt se tudod, mi a prevenció

3. tele van hatalmas okosságokkal... legalábbis azt hiszed.


A céges bölcsi jó dolog, de x számú munkavállaló alatt nem éri meg, nem kamerázunk be semmit, mert semmi közöd más gyerekéhez, stb.

2016. nov. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
66%
most olvasom a másik kérdésed... író vagy???? Kijavítom neked ingyen az írásodat, mert vérborzalom.
2016. nov. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
66%
Nem. A kivetítős rész nem jönne be. Vagy szakemberre bízom, vagy lesegetem folyton, de akkor otthon is maradhatok. Olyan hely lenne nekem szimpi, ahol a gyermek a munkahelyem mellett (más szinten pl) van, de a munkahelyem lenne a "fenntartó". Elmehetek ebédidőben, reggel velem jön, velem megy haza. Nekem kb 2 éves kortól lenne oké, addig az anyja mellett van a helye (szerintem!!!).
2016. nov. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, nem komoly cégről van szó, csak olyan 7 éve működő komolytalanról:-) De itt nem ez a lényeg, hanem az, hogy lenne e rá igény, segítene e bárkinek!

A piackutatás nem csak a gyakori kérdésen van, hanem telefonon, kérdőív és 13 ezer céges vezető e- mailes megkeresése alapján. Megjegyzem ez csak előzetes felmérés, semmi nem konkrét!

Negatív, csipkelődő emberek mindig lesznek, de legalább nem unatkozunk:-))Kedves vagy, de van korrektorunk:-)


A kamera dologba, csak akkor, ha minden ott jelenlévő anyuka hozzájárul természetesen.Képzett felügyelő stb..


Kedves utolsó, igen ahogy írod itt pont erről lenne szó, képzett felügyelő, a gyerek veled jön és veled is mehet haza! :-)

Még egyszer köszönöm a válaszokat!

2016. nov. 28. 19:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!