Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan szerezzek 41 000 Ft-t...

Csakegyemberasokközü kérdése:

Hogyan szerezzek 41 000 Ft-t rövid idő alatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

19 éves srác vagyok és folyamatosan keresek diákmunkát, de sajnos nem jön össze, ezért fordulok hozzátok. Hogyan tudnék pénzt keresni ha a diák munka nem jön össze???



2016. dec. 4. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Kérj kölcsön.
2016. dec. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%

Maximum te nem akarsz dolgozni, olyan nincs, hogy diákmunka nem jön össze. Megannyi meló közül választhatsz diák jogviszonnyal nappal éjszaka, hétköznap és hétvégén.

10 napi meló LEGROSSZABB esetben

2016. dec. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a diákmunka úgy ment, hogy a diákszövetkezetből egy kiscsaj kiírta a fb oldalra, ha épp akadt valami munka aznap. Például "ma éjszakára keresek 2 főt a nyomdába X összegért". Na gondolhatod, legalább 1000 ember leste mindig a lehetőségeket és a leggyorsabban reagáló kapta meg. Na most nem várható el, hogy éjjel-nappal az oldalt figyeljem, hogy mikor ír ki valamit...ennyit a nagy diákmunka lehetőségekről. Állandó pedig nem volt, ahová mindig lehetett volna menni.
2016. dec. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

#2

Én 2 éve vagyok benne a rendszerben Pannonworknél. Akkoriban napi 4-5 sms /2 hívás volt az átlag. Azóta email-ben jönnek csak az ajánlatok. 20-30 közül lehet választani.

Mondjuk ez pest, vidéki helyzetről nem tudok semmit.

2016. dec. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!