Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lezabálta az adatforgalmi...

Lezabálta az adatforgalmi keretemet egy álláskereső portál, lehetséges?

Figyelt kérdés

Egy scriptet kezdett el futtatni, amikor a jelentkezés elküldésére klikkeltem. Ha nem engedélyeztem a scriptet, sikertelen volt a jelentkezés. Viszont a script alaposan pörgette a gépet...


Egyébként teljesen "csendesen" megy a gépem, nincs fölös CPU/RAM használat, nincs internetes adatforgalom, nincs megnövekedett HDD használat, ezért nem értem. A hó elején történt, amikor elvileg tiszta lappal indul az adatforgalmi keret. Nincs vírus, vagy féreg a gépemen, más weboldalakon semmi hasonló jelenséget nem tapasztalok. Múlt héten két délutánt állást kerestem, azóta nem is netteztem, most akartam újra, de nem tudok, mert gyakorlatilag nincs nappali nettem (be van korlátozva)...


Nem akarok "reklámot", de a P-vel kezdődő, sion-ra végződő nevű, oldalról van szó. Más tapasztalt hasonlót?

Miért nem lehet az állami VMP rendszert használnia a komolyabb cégeknek? Nem értem, miért fizetnek külön a fenti minőségű szolgáltatásokért. Filehosting szerverként használják az álláskeresők számítógépeit? Esetleg az én gépemről szippantották az adatokat?

Köszönöm a tapasztalatokat!



2016. dec. 8. 19:47
 1/2 anonim ***** válasza:
71%
Semmit nem futtat a profession, pláne nem olyan scriptet, ami több GB adatforgalmat generálna. Máshol van a problémád, ez 100%.
2016. dec. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mekkora csomagod van?
2016. dec. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!