Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Közmunkán milyen feladatok...

Közmunkán milyen feladatok vannak? Megéri elmenni rá? 22F

22 éves fiú vagyok, idén nyáron szereztem meg a diplomámat. Sajnos azóta is hiába keresek munkát, aminek az oka részint a piacképtelen diplomám, másrészt az életképtelenségem, nem igazán vagyok rátermett, nem hinném, hogy valaha is engem választana bármelyik munkáltató. Nem dolgoztam még egy percet sem, nem vagyok képes elintézni magamnak semmit.

Így oda lyukadtam ki, hogy elvállalnám a közmunkát. Tudom, hogy nem egy leányálom és a fizetés is kevés, de jobb híján megteszi, legalább a szüleimnek nem kellene eltartani engem teljes mértékben még mindig.

Szóval az lenne a kérdésem, hogy hogyan lehet bekerülni közmunkára és nagyjából milyen feladatok vannak?

Tapasztalatok, tanácsok? Minden érdekel a témával kapcsolatban.

2016. dec. 9. 09:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
munkaügyi hivatal
2016. dec. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy de hülye ne legyél!! Tanul ki egy szakmát pl víz-gáz és központi fűtés szerelő! Nagyon jó szakma! Vagy kályhaépítő! Közmunkán 52-Ez-ret kapol nagyjából kézbe, ez xarra se elég, én tudom. Sajnos könnyű ott is ragadni, épp ezért legyen eszed! Mit kell csinálni, Falun mindent! Trágyázás az állatok alól, disznók egyéb állatok etetése gondozása, minden féle fizikai és földmunka, fűnyírás stb minden!
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
#2: A szakmák sajnos kilőve, kétbalkezes vagyok mindegyikhez, maximum segédmunkás lehetnék. A másik, hogy nem tudok már tovább anyámékon élni, hogy még szakmát tanuljak 2 évig. Amúgy nem falun lakom, megyeszékhelyen.
2016. dec. 9. 09:33
 4/19 anonim ***** válasza:
23%
gta 5 ben biztos pro vagy
2016. dec. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
nem játszok számítógépes játékokkal..
2016. dec. 9. 09:46
 6/19 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy! Ez nem jó hozzáállás, nagyon nem! Azért tanulnál hogy kitanuld, ezek igazi pénzkereső szakmák! Így véged lesz sajna..
2016. dec. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Tudod haver milyen kib?szott gyorsan telik az idő?? 40-en úgy elment mint a sicc, nekem már mindegy, de neked nem, de hát te tudod.
2016. dec. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Azzal semmit nem veszítesz ha megérdeklődöd egy hivatalban. Meggyőződésem, hogy sokszor, sok esetben pasiknak, iskolai végzettséggel úribb közmunkákat ajánlanak mint a nőknek. Engem konkrétan takarítani akartak elküldeni, míg a szomszéd 22 éves srácot berakták múzeum őrnek+jegyszedőnek.
2016. dec. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Tudod hogy hívják a közmunkásokat elterjedten? droidok, majmok, csicskák, stb és akik így neveznek minket sajna még nálam is kevesebb iskolával rendelkeznek. Na jó ennyi, téma lezárva mert kezdek "rosszkedvű" lenni. Tanulj ki egy szakmát! Gondolod közmunkán nem fognak rákényszeríteni?? Ó tesókám dehogynem!
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Én tudom, hogy gyorsan telik...de ha egyszer nem vagyok való mesterembernek, mert nincs meg hozzá az ügyességem, műszaki érzékem, azzal nem tudok mit kezdeni. Nem véletlen, hogy hiányszakmák, kevesen tudják kitanulni.
1 2