Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megkapta már valaki a 3-6...

Megkapta már valaki a 3-6 millió forintig terjedő vállalkozóvá válás támogatást?

Figyelt kérdés
Ez ugye állítólag vissza nem térítendő, és 25 év alattiaknak adják. Kapott már itt valaki ilyet? Ha igen, mire kaptad? Olyanok válaszát is várom, akik beadták a pályázatot, de nem kaptak semmit sem.
2016. dec. 10. 23:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi ennek a támogatásnak a pontos neve?
2016. dec. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2016. dec. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

2013-ban nem túl sikeresen zajlott ez le... Támop 2.3.6.b néven.


Akkor még én is ebből akartam volna indulni, - igaz másabbak voltak a keretfeltételek is - de lemondtam róla a hosszú módosítgatások, elhúzódó közbeszerzések, stb. miatt.


Lehet azóta kinőtte a gyerekbetegségeket, de ismerős kft-je másfél év után sem kapott kifizetést, addig meg le kellett állítaniuk az újonnan alapított céget.


Szóval azért ajánlott, egyébként is, hogy ne csak a kötelező 10% önerőd legyen meg ilyen estekre, mert likviditási gondokba is belefuthatsz.

2016. dec. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!