Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tartós munkanélküliek! Ha...

Tartós munkanélküliek! Ha ügyet mentek intézni vagy kérdésetek, problémátok van, mindig ugyanahhoz az ügyintézőhöz kerültök?

Figyelt kérdés
Azzal az ügyintézővel kerültök kapcsolatba aki először nyilvántartásba vett benneteket?

2016. dec. 12. 07:55
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
nem, de ha kéred a regisztrációnál, ahhoz irányít!
2016. dec. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ha kérem, akkor ok, indok kell és mindig oda lyukadunk ki, hogy semmi keresni valóm annál az ügyintézőnél. Akihez meg irányítanak félvállról kezeli a dolgokat és semmi olyan nem történik amiből nekem hasznom származna, magyarán leráznak valami f.@sz dumával. Soha nem keresnek , nem ajánlanak fel semmit, mintha nem is létezne az ember. Ellenben amikor szóba elegyedek a várakozási idő alatt másokkal olyan dolgokról számolnak be, hogy csak lesek.
2016. dec. 12. 09:06
 3/3 anonim ***** válasza:
60%
engem mindig ugyanahoz az ugyintezohoz kuldenek, ugy szegyenlem magam hogy meg mindig nincs munkam hisz mar felismer a csavo sot meg a portas is felismer, am nekem se ajanlanak sose se munkat se kepzest semmit se.
2017. jan. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!