Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tanulás, végzettség nélkül,...

Tanulás, végzettség nélkül, hogy lehet érvényesülni a munkaerőpiacon?

Figyelt kérdés

Hogy lehet megélni így.Érettségivel végzettség nélkül,alapfokú nyelvtudással.(nem angol)

Úgy érzem,hogy az iskola már nem menne.egyszerűen kevés vagyok hozzá.Még a szakmákhoz is. ráadásul a fizikai munkát nehezen bírom és nem tudom elképzelni,hogy boldog életet tudnák kőművesként élni még ha egyik másik jól is keres.

Komolyan mondom összerándul a gyomrom az iskola hallatán.Olyan fokú tiltakozás van bennem amit nem tudok leírni. Csak kudarcot társítok az iskolához.Felesleges szenvedést.


A baj azzal van,hogy rátermett,talpraesett sem vagyok.

Mik a lehetőségeim?



2016. dec. 12. 12:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
egyszeru a valasz: sehogy.
2016. dec. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Okosabbá,ügyesebbé,tehetségesebbé nem tudom tenni magam.

Akkor mi olyasmit dolgozhatok amiből meg is lehet élni?

2016. dec. 12. 12:47
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

A végzettségek, papírok ahhoz kellenek, hogy alkalmazott legyél valahol. A legtöbben csak ilyen módon tudják elképzelni az életüket. Tanulni, alkalmazkodni, megfelelni a munkáltató által támasztott követelményeknek, majd leélni egy életet alkalmazottként (ha főnökké avanzsálsz egy nagy cégnél, akkor is alkalmazott maradsz, csak jobb pénzért)

A te esetedben az lehet a megoldás, ha olyan munkát találsz ki magadnak, amiben nem alkalmazott vagy. Hogy ez pontosan mi, arra neked kellene rájönnöd, mert ha én mondok valamit, akkor nem saját felismerésedből fog fakadni a dolog, és nem leszel igazán motivált.

2016. dec. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Opciók:

Kapcsolatok

Jó test

Bérrabszolga munkássszállón 3 műszakban 12 órában kenyéren és vízen élve

Illegális dolgok.

2016. dec. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

rátermett és talpraesett se vagy, akkor tényleg sehogy!


Marad a betanított munka minimálbérért. Éhen halni nem fogsz belőle legalább.

2016. dec. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
80%
Nézd, ha semmi akaraterőd nincs, csak kifogásaid, de az ahogy látom, tucatszámra van, akkor maradj tényleg a szarlapátolásnál, valakinek azt is csinálnia kell.
2016. dec. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Tényleg nincs akaraterőm,de tudod hiába erőszakolom meg magam nem lesz okosabb. Abból kell dolgoznom ami van.

Az meg nem olyan sok.

2016. dec. 12. 13:50
 8/19 anonim ***** válasza:
erősebb kutya **szik. Ez mindig is így volt. Vagy erősebbé válsz, vagy nem ***szol.
2016. dec. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nem kell feltétlenül okosabbnak lenni, de ha rá lennél kényszerítve, akkor bizony talpraesettnek kellene legyél.
2016. dec. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ha nő vagy, akkor prosti munka.
2016. dec. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!