Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Irodai asszisztens lehetek...

Irodai asszisztens lehetek erettsegivel? Hetvege szabad hany orat dologznak naponta? Mennyi a fizu?

Figyelt kérdés
2016. dec. 13. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
heti 40et, + túlórák, 100-120 között, lehetsz.
2016. dec. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

minden attól függ milyen területen vagy.

Soha nem volt túlórám, irodai melósként.

2016. dec. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
30%

Nem akarlak megbántani téged sem, de ne igazán álmodozz végzettség nélkül irodai kényelmes munkáról. Én személy szerint piszkosul rühellem az olyat, aki egy sima érettségivel akar irodai munkára menni. Saját magam is tapasztaltam, hogy a munkakeresésem során a saját irodai végzettségeimmel szerettem volna irodai ügyintézői munkát, és természetesen a frissen érettségizett kis fruskát vették fel mindenféle 0 irodai ismerettel... Mit tagadjam, igen ideges voltam rá, hogy az én szakképzettségemet meg le se sz__rták.

Addig, amíg akár csak a különböző középfokú OKJ-s ügyintéző szakmásokból van temérdek munkanélküli, akik mind igenis arra várunk, hogy a saját végzettségünknek megfelelően abba dolgozhassunk és ilyen munkakörbe, mert azért tanultunk, azért tettük, és fektettük bele az időt-energiát-pénzt, hogy letegyük és megcsináljuk hozzá ami jogosít rá, addig egy sima érettségis, és szakirányú végzettség nélküli ne akarjon kényelmes irodai fullos melót. Előbb menjen el szépen és tanuljon meg érte, és tegye le ami kell hozzá!

Nem akarok megbántani senkit vele, még egyszer hangsúlyozom, aki csak sima érettségis, és nem lenézem, de ez a véleményem. Hidd el, hogy szakmásként neked se esne jól a munkakeresésed során, amikor egy sima kis érettségizett minden szakirányú ismeret nélkül csakliz el előled egy jó melót

Előbb tegyen le valamit igenis az asztalra szaktudásba ami képesíti rá hogy ilyen helyen dolgozhasson!

2017. máj. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!