Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy kezdő recepciós diplomával...

Egy kezdő recepciós diplomával mennyit keres?

Figyelt kérdés
Mennyi a bruttó fizetése a borravalóval együtt ha rendelkezik vendéglátó diplomával, pl egy 4 csillagos hotelben?

2016. dec. 17. 13:16
 1/7 anonim ***** válasza:
44%

Recepciós diploma... :D

Sztem 200-250 bruttó, borravalót a recepciós nem tudom mire fel kapna, nem pincér, nem londiner. De hogy ebből mennyi nettó jön kézhez az azert változhat, en 150-nél többe nem reménykednék es ez mar egy optimista felső plafon..

2016. dec. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Borravaló egy hotel recepciósának?-mire is?
2016. dec. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam recepciós, kemény 3 hónapig, 4csillagos hotelben. Diplomám is van,mondjuk nem vendéglátós. Minimálbért fizettek:(. Borravaló se igen volt, talán havi 1-2 ezer forint. Vidéki szállodáról volt szó, nagyon nem mindegy hogy hol helyezkedik el. Itt csak annyit fizettek,amennyit muszáj volt.
2016. dec. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Recepciósként nem kapsz borravalót, viszont a turistáknak eladott termékekkel (városnézés, vacsora, stb.) ügyesen sáfárkodhatsz. Persze okosan.
2016. dec. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon nem mindegy hova kerülsz. A Duna parton összejön a nettó 3kiló ;)
2016. dec. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy hol van ez a 4 csillagos hotel illetve milyen nyelveket beszélsz milyen szinten.
2016. dec. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
27%

igen kaka helyen dolgozhattatok hogy ilyen fizetést adtak. amúgy a tróger magyarok sehol nem adnak borravalót, reggelit sem kérnek, inkább eszik az otthonról hozott löncshúst. az osztrák német turi általában ad. főleg ha németül csekkolod be.


hát nem tudom mi most a nagy átlag, de nálunk a reptéri transzfer és a különböző túrák miatt 300 körül van nálunk a fizetés. persze ennek a fele csak amit a cég fizetésként ad, a másik felét mi szedjük össze taxival.

2016. dec. 21. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!