Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik videómegosztó oldalakon...

Melyik videómegosztó oldalakon lehet még pénzt keresni a YouTube-on kívül?

Figyelt kérdés
Elegem van a youtubeból meg a googleből. Szeretnék egy videómegosztót ahova átköltöztethetem a csatornám és a hírdetésekből jön a pénz.
2016. dec. 23. 16:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Te vagy az Herby?:D Biztos, hogy van más videómegosztó is ami fizet, de a youtube az biztos, így egy noname céggel nem biztos, hogy megéri foglalkozni, lehet, hogy pár év múlva eltűnik a videóiddal együtt.
2016. dec. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ott volt pl a played to pár évig szépen fizetett most meg már sehol sincs 410 Gone hibakóddal.
2016. dec. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

A vimeot próbáltam az lehet nem fog eltűnni de sehol sem írja h kapok pénzt ha föltöltök + 500 megát tölthetek föl összesen aztán én fizessek.


Fúj.


Fúj 2, utálom Herby -t.

2016. dec. 23. 16:48
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs versenytársa, alapból mindenki a youtubeot használja. Egy noname megosztón nincsenek felhasználók sem.
2016. dec. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nincs
2016. dec. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Livejasmin
2016. dec. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Megértlek, hogy eleged van a YouTube-ból és az sem tetszik, hogy a Vimeo limitál és aztán fizetni kell.


Undorító, hogy ezek a cégek számolatlanul öntik bele a pénzüket, hogy ingyen használható szolgáltatásokat biztosítsanak nekünk és aztán megpróbálnak üzleti modellt találni hozzá, hogy a befektetéseik megtérüljenek nekik.


Szerintem csinálj egy ezeknél sokkal jobb videó megosztót, vegyél hozzá rengeteg szerver kapacitást és utána ne akard kitermelni a költségeidet, hiszen az nem olyan jó fej dolog, mint mások szórakozására elkölteni a saját pénzed!

2022. jan. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Twitch?

Nár az inkább élő.

2023. okt. 28. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 JohnyWalker válasza:

Szerintem itt találsz egy - két YouTube alternatívát :

- alternatívák abban a megközelítésben, hogy szintén szert tehetsz bevételre

- illetve az adatvédelmi aggályokra is orvoslat lehet.


A lényeg, hogy a YouTube egy centralizált platform, pont ezért érdekes lehet a kedves kérdező számára / további friss érdeklődők számára, azok az opciók is, amelyek kifejezetten decentralizált technológiai háttérrel működnek.


Cenzúramentes videómegosztó oldalak:

[link]

nov. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!